Yealink

Yealands Estate Yealands Way, Riesling, 0,75l
289,00

Yealands Estate Yealands Way, Riesling, 0,75l

Hrozny pro bílé víno Riesling Peter Yealands pocházejí z vinohradů v Seaview (Marlborough), kde jsou optimální klimatických podmínkách pro pěstování révy vinné v oblasti Marlborough, vysoký sluneční svit, časté větry, chladné noci a nízké dešťové srážky. Proto réva produkuje malé bobule se silnou slupkou, která obsahuje intenzivní ovocné aroma. Sklizeň hroznů ryzlinku proběhla v době optimálního obsahu kyselin a maximálního odrůdového výrazu. Vylisovaný mošt byl zakvašen speciálním druhem kvasinek pro zdůraznění požadované citrusové vůně a chuti. Následovala dlouhá a chladná…

Yealands Estate Yealands, Violet sparkling, Sauvignon blanc, 0,75l
499,00

Yealands Estate Yealands, Violet sparkling, Sauvignon blanc, 0,75l

Hrozny na tento sekt pocházejí z vlastních vinic výrobce v oblasti Marlborough a byly sbírány ručně. Byla použita výhradně odrůda Sauvignon Blanc. Mošt získaný bez lisování bobulí byl kontrolovaně zkvašen. Mladé víno bylo naplněno do nerezových tanků, kde po přidání kvasinek proběhlo řízené druhotné kvašení. Z tanků bylo víno pod tlakem naplněno do lahví. Výsledným produktem je elegantní svěží sekt s typickou vůní a chutí Sauvignonu z Marlborough, která připomíná zejména angrešt, černý rybíz a částečně kopřivy. Perlení je jemné a dlouhotrvající. Podává se při teplotě 8 – 10 °C.

Yealands Estate Yealands Way, Sauvignon blanc, 0,75l
217,00

Yealands Estate Yealands Way, Sauvignon blanc, 0,75l

Před lahvováním byla provedena kupáž vín z jednotlivých poloh pro dosažení výrazné vůně černého rybízu, guavy a svěžích květinových tónů. Na patře úst víno působí plně a strukturovaně připomíná čerstvé květiny, angrešt a částečně kopřivy. Má dlouhý minerální konec.

Passport to English - Jane Yedlin
740,00

Passport to English - Jane Yedlin

Passport to English provides practice and reinforcement of English grammarin context. The text offers brief grammar explanations and provides ample opportunities for students to use the language in natural, humorous situations.

Yealands Estate, Sauvignon blanc, 0,75l
438,00

Yealands Estate, Sauvignon blanc, 0,75l

Tento Sauvignon vykazuje intenzivní minerální a svěží bylinné aroma s dotekem čerstvého tymiánu. V chuti je velmi dobře strukturovaný a elegantní s intenzivními minerálními tóny, doplněnými dotekem černého rybízu a kopřivy, s táhlým, pikantním citrusovým koncem.

Yealands Estate, Pinot noir, 0,75l
538,00

Yealands Estate, Pinot noir, 0,75l

Barva je světle červená. Ve výrazné vůni převažuje vůně červených bobulí a fialek spolu s vůní vyzrálých švestek. Chuť je ovocná středně plná s hedvábnými taniny a dlouhým příjemným koncem. Podává se při teplotě 16 – 18°C. Víno je vhodné k pokrmům z husího, kachního a telecího masa, pastám a jemným sýrům. Skladovací potenciál je 3 – 5 let.

Yealands Estate, Pinot gris, 0,75l
438,00

Yealands Estate, Pinot gris, 0,75l

Tento elegantní a bohatý Pinot Gris se vyznačuje aromatem koncentrovaných hrušek a kořeněných jablek. Velmi plné víno se sametovou strukturou s vrstvami kyprého ovoce a másla a osvěžující příjemnou kyselinou.

Yealands Estate, Sauvignon blanc, Reserve,  0,75l
538,00

Yealands Estate, Sauvignon blanc, Reserve, 0,75l

Vykazuje intenzivní minerální a svěží bylinné aroma s dotekem čerstvého tymiánu. V chuti je velmi dobře strukturovaný a elegantní s intenzivními minerálními tóny, doplněnými dotekem černého rybízu a kopřivy, s táhlým, pikantním citrusovým koncem. Vyrábí se pouze ve vyjímečných ročnících. 35% moštu prokvášelo v barikových sudech.