Velikosti 65x60

Smetanové samodržící punčochy Lust 20DEN
309,00

Smetanové samodržící punčochy Lust 20DEN

Nejvíc sexy kousek v prádelníku? Samodržící punčošky! Samodržky s leopardím lemem a efektním páskem, který Ti opticky prodlouží nohy, si okamžitě zamiluješ. Vypadají perfektně v kombinaci se sexy spodním prádlem, a tak se stanou pastvou pro oči i pro tvého partnera, skvěle však zvýrazní nohy i během běžného pracovního dne. Obleč je pod pouzdrovou či áčkovou sukni a můžeš vyrazit poutat pozornost! Kvalita punčoch je 20DEN.

Černé punčochy Aura 60DEN
309,00

Černé punčochy Aura 60DEN

Punčochy, které Vás zaručeně ochrání před nástrahami chladného počasí! Tyto vzorované punčochy, které udělají Vaše nohy neodolatelnými, nesmí prostě chybět ve vašem šatníku! Klasický elastický střih krásné nechá vyniknout Vaše nohy.

Černé punčochy Avila 20DEN
229,00

Černé punčochy Avila 20DEN

Atraktivní punčošky se vzorem samodržiek se rázem staly hitem. Užijte si je trendový look i Vy! Potisk samodržiek působí elegantně a zaručeně zahřeje Vaše nohy během chladných dnů.

Černé punčochy Emily 20DEN
179,00

Černé punčochy Emily 20DEN

Tyto vzorované punčochy, které udělají Vaše nohy neodolatelnými, nesmí prostě chybět ve vašem šatníku! Klasický elastický střih krásné nechá vyniknout Vaše nohy.

Černé kozačky Norma
1 039,00

Černé kozačky Norma

Vysoká sára je horkým prvkem aktuálních trendů! Kozačky na hříšném podpatku, s jemně zaoblenou špičkou, mají vysokou Sáru dosahující jemně nad koleno. Uvedené rozměry jsou měřeny při velikosti 37. Každou další velikostí se proporčně zvětšují.