Type c

I-TEC USB 3.1 Type C male to Type A (U31TYPEC)
139,00

I-TEC USB 3.1 Type C male to Type A (U31TYPEC)

Redukce z konektoru USB 3.1 Type C na Typ A Prémiová redukce I-TEC z řady Advence series, se kterou rozšiříte váš notebook, tablet, PC nebo smartphone s novým USB Type-C konektorem o standardní USB Type-A port a připojte svá oblíbená USB zařízení. Připojte veškerá svá standardní USB zařízení k notebooku, tabletu, smartphonu nebo počítači, který je vybaven novým konektorem USB Type-C, díky prémiové redukci I-TEC z řady Advance series. Tato redukce je vybavena na jedné straně konektorem USB 3.0 (Type-A female) a na druhé straně konektorem USB Type-C …

OnePlus Fast Charge Type-C Cable (100cm)
399,00

OnePlus Fast Charge Type-C Cable (100cm)

Datový kabel - délka 1 m, podpora rychlonabíjení, silikonový povlak, vnitřní kabeláž z mědi a niklu Datový kabel značky ONEPLUS zařídí sdílení dat mezi vyhovujícími zařízeními. Datový kabel je zařízen o konektory USB-A 2,0 M a USB-C, které mají běžné rovné zakončení. Klíčové vlastnosti datového kabelu OnePlus Fast Charge Type-C Cable (100cm) Datový kabel ONEPLUS byl zařízen konektory USB-A 2,0 M a USB-C Délka datového kabelu se pohybuje kolem 1 m Rovné konektory

Chňapka Types
214,10

Chňapka Types

. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky.

Clona do auta Types
335,00

Clona do auta Types

. Dekorace vašeho auta s vlastním potiskem. Bílá plocha na kterou můžete tisknout libvolný motiv, fotku, text.1 kus včetně přísavek. Rozměry 38x44 cm. Složitelná do praktického kruhu.

Černý hrnek Types
319,00

Černý hrnek Types

. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pravé ruce, je nutné ho umístit cca doprostřed pravé třetiny roztažené plochy hrnku (ale zvolit vhodný rozměr, aby nezasahoval mimo naznačenou potiskovou plochu)

Chňapka čtverec Types
199,00

Chňapka čtverec Types

. Textilní kuchyňská chňapka ve tvaru čtverce o rozměrech 17x17cm. Využijete ji především při vašem kulinářském umění, kdy je potřeba si chránit ruce před horkým nádobím.

Podobná témata