Teplom

Teploměr na maso
169,00

Teploměr na maso

Teploměr na měření teploty uvnitř masa při jeho tepelné úpravě zaručí, že bude maso zdravě propečené a připravené při správné teplotě. Ukazatel teploty cca od 55 °C do 90 °C. Materiál: nerez, sklo. Rozměry: pr. 6,5 cm, délka 12 cm.

Bazénový teploměr
99,00

Bazénový teploměr

Bazénový plovoucí teploměr Plovoucí teploměr je vhodný do každého bazénu. Praktický bazénový teploměr, který plave na hladině. Plovoucí teploměr zobrazí výsledky ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Teploměr k bazénu upevníte pomocí šňůrky z umělého vlákna.Rozměr: výška cca 19 cm Na bazénový plovoucí teploměr poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.  

Teploměr čelový
33,00

Teploměr čelový

Čelový teploměr je určen k orientačnímu měření tělesné teploty u dětí i dospělých v rozsahu 36 - 40 °C.

BN Teploměr Ovál 33129
111,80

BN Teploměr Ovál 33129

BN Teploměr Ovál 33129 Oválny teplomér do koupele má extra velký a zřetelný displey s označením optimální teploty kopele pro koupání ditěte. Měřící kapalina obsahuje řepkový olej. Vyrobeno z plastu bez obsahu bisfenolu-A.

Teploměr do vany delfín
63,53

Teploměr do vany delfín

Teploměr do vany delfín Přesný, spolehlivý teploměr ve tvaru delfína ke kontrole teploty vody připravované koupací lázně s dobře čitelnou stupnicí.

Teploměr na víno UNO
185,00

Teploměr na víno UNO

Teploměr na víno je originální dárek do každé domácnosti, kde ocení dobré a správně vychlazené víno. Manipulace s ním je velice jednoduchá, stačí jen kroužek nasadit na lahev s vínem a vložit ji do lednice. Pak již jen čekat, až ukazatel teploty dojde ke správnému názvu vína a můžete víno rozlévat.Pěkný dárek do domácnosti-ode dneška budete pít vína správné teploty. Kroužek k navlečení na lahev vína s teploměrem1 x Teploměr na víno UNO