Te na par

Djeco Tetování Na parádu
98,00

Djeco Tetování Na parádu

Sada tetování s motivy šperků. Velmi snadné použití, sloupněte fólii z obrázku, navlhčete kůži a obrázek na ní 30 s přidržte. . Dermatologicky testováno. Vhodné pro děti od 4 let. Rozměr balení 22 x 23 cm

Tetování Djeco Na parádu
118,00

Tetování Djeco Na parádu

Sada tetování na kůži s motivy šperků. Balení obsahuje 2 archy. Tetování je dermatologicky testováno a dlouho vydrží. Rozměr balení: 21 cm x 14 cm Vhodné pro děti od 3 let.  

Djeco Tetování Na parádu
119,00

Djeco Tetování Na parádu

Djeco Tetování Na parádu Body art pro děti, který je snadno smývatelný a dermatologicky testovaný. Slečny si mohou zkrášlit ruce vzory šperků bez obav. Fólie se dá z archu sloupnout a po navlhčení vybraného místa na pokožce se na 30 vteřin přitiskne. Přednosti: rozvíjí kreativitu Obsah balení: 2 archy se vzory šperků Potěšte slečny tetováním s květinami Djeco! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr balení: 23 x 14,5 cm Rozměr archů: 21 x 14 cm

TEA PARTY Sítko na čaj ananas
149,00

TEA PARTY Sítko na čaj ananas

Svou chvilku na čaj o páté nyní proměňte v elegantní party a pozvěte čaj Darjeeling a Earl Grey, koláčky a sušenky. Nesmíme samozřejmě zapomenout na zlaté sítko na čaj ve formě kleštiček TEA PARTY z ušlechtilé oceli. V tuto chvíli už chybí jen pozvednout šálky a vychutnávat každý moment. K dostání v další variantě.

Pánské tričko na tělo I Love Paris
381,00

Pánské tričko na tělo I Love Paris

Romantická krásná a vznešená Paříž - město zamilovaných. Nechejte s ní potisknout originální dárek pro Vaši lásku.. Příjemný střih a materiál - dopřádaná 100% bavlna, gramáž: 145g/m² bez postranních švů, střih vypasovaný těsně na tělo.