Rd červená

Tanita RD 953 červená (4904785816770)
4 839,00

Tanita RD 953 červená (4904785816770)

Osobní váha Digitální diagnostická (s funkcemi), nosnost 200 kg, materiál desky sklo, měření tuku , měření svalů, měření vody a párování s mobilní aplikací, připojení Bluetooth, Android a iOS, barva červená Jsem štíhlejší. Jsem rychlejší. Jsem zdravější.Chcete-li skutečně porozumět vašemu složení těla, měli byste sledovat tělesnou analýzu. Tělesné analyzátory Tanita poskytují důležité informace o vašem těle, což vám umožní přesně sledovat vliv stravy a fitness programu na vaše tělo. Osobní váha Tanita…

Casio SL 310 UC RD červená
172,72

Casio SL 310 UC RD červená

Kalkulačka Casio SL 310 UC RD - červená Během studia si mnozí myslí, že po maturitě již matematiku nikdy nebudou potřebovat. Opak je ale pravdou. V životě si musíme neustále něco počítat, ať už jde o celkovou částku za nákup, délku pokoje nebo daně. Nemusíte se však trápit počítáním z hlavy. Pořiďte si kapesní kalkulačku, kterou můžete mít vždy po ruce, aniž by vám překážela na stole nebo v tašce. Společnost Casio patří mezi přední výrobce kalkulaček. Model SL 310 nabízí velký desetimístný LCD displej a přehledná tlačítka se spoustou šikovných funkcí, které bohatě postačí k běžným i…

Kalkulačka Casio SL 310 UC RD červená
209,00

Kalkulačka Casio SL 310 UC RD červená

kapesní kalkulátor • desetimístný LCD displej se zobrazením funkcí • výpočet DPH • duální napájení • měkké pouzdro • profesionální výpočet procent • výpočet zisku přes tlačítko % • označení řádu (tříčislicové čárky) • výpočty s časem • výpočet odmocniny • čtyřtlačítková paměť • opravné tlačítko • vyrovnávací paměť • napájení 1× LR54 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Rolser I-Max MF Logic Rd6 červená
2 190,00

Rolser I-Max MF Logic Rd6 červená

Nákup vám Rd6 Logic sveze buď na dvou, nebo na čtyřech kolečkách. Při jízdě na čtyřech kolech se váha nákladu rozloží do celého podvozku a vaše záda tak budou mít pohov. O stabilitu při zastavení se postará sklopná přední podpěra. Díky duálnímu systému skládání lze sklopit jak rukojeť, tak základnu s podpěrou. Základna je navíc opatřena zadním chráničem, který zabrání poškození nákladu při stoupání do schodů. Podvozek přitom stále nabízí velkou nosnost – až 50 kg. Ergonomické madlo v ruce neklouže a přispívá k pohodlnému ovládání vozíku. Sahá do výšky 108,5 cm.

Roadstar PCD-435CD/RD, červená
549,00

Roadstar PCD-435CD/RD, červená

Discman Roadstar PCD-435CD umožňuje přehrávat hudební CD, CD-RW disky kdekoliv na cestách nebo doma. Malý LCD displej zobrazí čísla skladeb a čas přehrávání. Na dicmanu lze nastavit náhodné přehrávání nebo opakování skladby či celého alba. Součástí balení jsou sluchátka se standardním konektorem 3,5mm jack.

Connect IT Mute, červená (CMO-2230-RD)
299,00

Connect IT Mute, červená (CMO-2230-RD)

Bezdrátová optická myš CONNECT IT „Mute“ s tichým chodem tlačítek, které při klikání nevydávají žádný zvuk najde své uplatnění všude tam, kde uživatel vyžaduje absolutní soukromí a klid. Myš neruší uživatele ani své okolí nepříjemným hlasitým klikáním známým z běžných modelů počítačových myší.

Arozzi Vernazza, černá/červená (VERNAZZA-RD)
8 778,00

Arozzi Vernazza, černá/červená (VERNAZZA-RD)

Ergonomická herní židle Vernazza (VERNAZZA-RD) s nosností až 145 kg. Plně otočná konstrukce o 360°, nastavitelná výška sedáku v rozsahu 46 – 53 cm, celková výška židle 139 – 146 cm, šířka sedáku 33 cm, hloubka sedáku 58 cm, výška opěradla 93 cm. Vybavena houpacím mechanismem s možností nastavení sklonu opěradla. Disponuje potahem ze syntetické kůže. Nechybí ani polštářky pod bedra a hlavu pro podporu správné polohy sezení.