Olej p

Pupalkový olej
238,00

Pupalkový olej

GreenDay® Pupalkový olej s vitamínem E Doplněk stravy. Baleni: 90 kapslí. GreenDay® Pupalkový olej s vitamínem E je doplněk stravy ve formě měkkých želatinových kapslí pro snadnější polknutí a vstřebávání. Obsahuje olej ze semen pupalky dvouleté (oenothera biennis), která je bohatým přírodním zdrojem polynenasycené mastné kyseliny GLA, také známé jako omega 6. Náš organismus sám nedokáže syntetizovat tyto mastné kyseliny a musí být získávány z potravin. V kombinaci s vitamínem E přispívá k ochraně buněk proti oxidativnímu stresu a pozitivně ovlivňuje metabolické funkce. Upozornění: Nevhodné…

Olej parafínový - 1l
249,00

Olej parafínový - 1l

Olej na údržbu a impregnaci dřeva v infrasaunách. Nátěr zvýrazní kresbu dřeva a podtrhne jeho charakter. Olej je bezbarvý a bez zápachu. Objem: 1 l, hmotnost: 0,966 kg

Parafínový olej 1000ml
189,00

Parafínový olej 1000ml

Parafínový olej 1000ml Základní masážní olej vhodný pro sportovní, relaxační a rehabilitační masáže, také pro masáže lávovými kameny nebo při přípravě parafínových lázní.

DROMY Pupalkový olej 200ml
429,00

DROMY Pupalkový olej 200ml

DROMY Pupalkový olej 200mlPupalkový olej pro psy a kočkySpecifikace produktuza studena lisovaný olej ze semen rostliny Pupalky dvouletézdroj nenasycených mastných kyselin, které organismus potřebuje k biosyntéze životně důležitých látekvhodný při doplňkové léčbě dermatologických onemocnění, při alergických reakcích, alergii na živočišné tukyDalší parametrySložení: Evening primrose oil - Oenothera Biennis L. Vyhovující Evropskému lékopisu Ph. Eur. za studena lisovaný..

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml
279,00

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Olej na masáže prsů Weleda podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Jemné masáže tímto olejem podporují prokrvení tkáně a prohřátí a změknutí prsu. Olej napomáhá při bolestivých zatvrdlinách v prsu při kojení. Základem je mandlový olej s přírodními éterickými oleji z fenyklu a kmínu, které se tradičně užívají k péči o mléčnou žlázu těhotných a kojicích žen. Kosmetické přípravky Weleda jsou nositeli certifikátu Kontrolovaná přírodní kosmetika (BDIH).

EUCERIN pH5 Sprchový olej 100ml
144,00

EUCERIN pH5 Sprchový olej 100ml

Eucerin pH5 Sprchový olej udržuje obranyschopnost pokožky, vhodný pro citlivou a suchou pokožku. Obsahuje vysoký podíl přírodních pečujících olejů. Složení s optimální hodnotou pH udržuje přirozené obranné mechanismy pokožky a zachovává její odolnost (pH Balance System). Obsahuje vysoký podíl přírodních pečujících olejů. Pokožka je po použití šetrně vyčištěná a zachovává si odolnost proti vnějším vlivům. Balení obsahuje 100 ml.

Podobná témata