Narada

Slova napadají do prázdna - Jan Schneider
124,00

Slova napadají do prázdna - Jan Schneider

Výběr jeden a třiceti komentářů z rozmezí deseti let, které představuje tato útlá kniha, pozitivním způsobem nabourává stereotypy o práci novináře. Čapkova věta o tom, že nic není starší než včerejší noviny, v případě Jana Schneidera neplatí. Domnívám se, že hned ze dvou důvodů: témata, jimiž se autor zabýval a zabývá, postihují ty nejnebezpečnější problémy naší doby (o čem jiném by také měl psát dobrý bezpečnostní analytik?) a následně jde na samu dřeň jednotlivých kauz a konfrontuje je s obecně platnými morálními principy. Připomíná tím starozákonního proroka, který byl zároveň soudcem.…

XEROSTOM gel. náhrada slin 25ml
164,00

XEROSTOM gel. náhrada slin 25ml

XEROSTOM gel nahrazující tvorbu slin v ústech, zlepšující celkové zdraví úst. Přípravek vytváří ochranný štít, který zvlhčuje sliznici, stará se o měkké tkáně a snižuje bolest citlivých míst s mukositidou a vředy, které mohou způsobovat problémy při konzumaci jídla a pití. Je rovněž vhodný pro odnímatelné zubní protézy, snižuje tření. Stimulace tvorby slin vzrůstá až o 200 %.

Vileda Active Max mop náhrada 1 ks
206,90

Vileda Active Max mop náhrada 1 ks

Popis Náhrada k Vileda ActiveMax mopu. Aktivní vlákno zajišťuje snadný a rychlý úklid i v rozích. Ideální pro větší plochy, pro plovoucí podlahu a dlažbu. Lze prát na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku. Rozměr: 40/48×16 cm.

CAVALOR Hyppolac - náhrada mateřského mléka 10kg
2 152,00

CAVALOR Hyppolac - náhrada mateřského mléka 10kg

Popis: CAVALOR Hyppolac - náhrada mateřského mléka 10kgCAVALOR Hyppolac - náhrada mateřského mléka 10kg je doplkňkové krmivo pro koně.Podrobnosti: CAVALOR Hyppolac - náhrada mateřského mléka 10kgCAVALOR Hyppolac - náhrada mateřského mléka 10kg je snadno stravitelné instantní mléko s nutričními hodnotami odpovídajícími mateřskému mléku.Dávkování: CAVALOR Hyppolac - náhrada mateřského mléka 10kgLáhev obsahující 150 g/l, vody 40 °C.

Podobná témata