Nagano

Komoda Nagano
16 399,00

Komoda Nagano

Komoda Nagano byla vyrobena z dubové dýhy. Navíc celý nábytek byl zajištěn vrstvou bílého laku, který chrání proti oděru a nečistotám. Celá komoda je navržena v minimalistickém stylu a je vhodná pro eklektické interiéry. Má 3 zásuvky a dvě skříňky. Výška (cm):75 Šířka (cm):150 Hloubka (cm):40 Výrobce:Actona Materiál:dřevo Barva:přírodní Vyžaduje montáž:ano Počet zásuvek:3 Počet skříněk:2 Provedení:olejované, leštěné Typ dřeva:dubová dýha Barva desky:přírodní Barva nohou:přírodní dřevo Materiál desky:třešeň, lakovaná, dubová dýha Základní materiál:dřevo Typ materiálu:dubová dýha Typ…

Stůl NAGANO kulatý
11 699,00

Stůl NAGANO kulatý

Stůl Nagano kulatý je vyrobený z dubové dýhy. Dodatečně je potažen vrstvou oleje, která ochraňuje dřevo před nečistotami.

Stůl Nagano stůl bělený
10 499,00

Stůl Nagano stůl bělený

Moderní stůl Nagano v minimalistickém stylu. Vyrobeno výhradně z dubu. Tabulka je středně velká. Zužující se dolů válcovité nohy připomínají styl 50. Deska má obdélníkový tvar s mírně zaoblenými rohy a je pokrytá dubovou dýhou. Dřevo je pokryté olejem. Stůl získává skandinávský charakter díky přírodnímu dřevu . Ideální pro obývací pokoj nebo jídelnu. Dodatečné desky k nákupu zvlášť. Výška (cm):75,5 Šířka (cm):150 Délka:80 Hloubka (cm):80 Výrobce:Actona Maximální zatížení(kg):120 Další deska součástí:ne Barva:přírodní, bílá Barva desky:přírodní/bělená Barva nohou:přírodní/bělená Forma stolní…

Stůl NAGANO L dřevěný
12 699,00

Stůl NAGANO L dřevěný

Stůl Nagano L je vyrobený z dubové dýhy. Dodatečně je potažen vrstvou oleje, která ochraňuje dřevo před nečistotami. Deska je zakončená výřezy umožňujícími rychlou montáž dodatečných desek v případě většího množství hostů.

Stůl NAGANO M bílá deska
10 899,00

Stůl NAGANO M bílá deska

Stůl Nagano M je vyrobený z lakovaného dřeva na bílo. Lakování chrání plochu desky před nečistotami, a dodatečně mu dodává kouzlo. Základnu JE vyrobenÁ z dubového dřeva Masiv, také pokrytého vrstvou čirého laku.

Stůl NAGANO L bílá deska
13 299,00

Stůl NAGANO L bílá deska

Stůl Nagano L je vyrobený z bílé, lakované desky MDF, spojené se základnou z Masivu, je vyrobený z dubového dřeva.Dodatečně je potažen vrstvou laku, která ochraňuje dřevo před nečistotami. Deska je zakončená výřezy, umožňujícími rychlou montáž dodatečných desek v případě většího množství hostů.

TAMRAC Nagano 12L - šedý fotobatoh
2 990,00

TAMRAC Nagano 12L - šedý fotobatoh

Fotografický batoh T1500 Tamrac Nagano 12L je ideální pro uložení DSLR nebo mirrosless fotoaparátů a akčních kamer. Batoh má nízký moderní profil, přesto poskytuje dostatek úložného prostoru, do kterého umístíte objektivy až do délky 54 cm, DSLR těla, blesky, objektivy a další fotopříslušenství. Vnitřní prostor je možné si přizpůsobit vlastním potřebám díky modulárnímu systému dělicích přepážek.

Podobná témata