Na ubrousky

Držák na ubrousky Scudo
896,00

Držák na ubrousky Scudo

Elegantní držák na ubrousky s klipem, který drží ubrousky pohromadě. Držák na ubrousky je vyrobený z nerezové matné oceli. Držák lze použít i při venkovním stolování. Rozměry: - šířka 19 cm - hloubka 19,5 cm - výška 5,5 cm

Ubrousky na sklo (30ks)
59,00

Ubrousky na sklo (30ks)

Ubrousky na sklo (citrus) Vlhčené ubrousky na čištění skleněných i zrcadlových ploch nejen v automobilu. Ubrousky jsou v plastovém sáčku s praktickým uzávěrem, který zabraňuje jejich vysychání. Zajistí dokonalou čistotu skel a zrcadel, odstraní mastnotu i nečistoty. Ubrousky jsou vhodné i pro tónovaná okna. Balíček obsahuje 30 ks vlhčených ubrousků.

Ubrousky na kůži (30ks)
60,00

Ubrousky na kůži (30ks)

Ubrousky na kůži Praktické navlhčené ubrousky slouží k ošetření kožených částí interiéru automobilu. Po zaschnutí tvoří ochranný film, který snižuje usazování prachu a oživuje barvy.   Ubrousky jsou v plastovém sáčku s praktickým uzávěrem, který zabraňuje jejich vysychání. Balení obsahuje 30 ks ubrousků.

Ubrousky na ruce
58,00

Ubrousky na ruce

Ubrousky na ruce Jednorázové čistící ubrousky je výhodné vozit stále při Vašich cestách. Lze využít především když není v doshu kohoutek s vodou např. výměně kola, nebo po jakémkoliv každodenním zašpinění, aj. Nepotřebujete vodu, ubrousky jsou vlhčené a splňují základní podmínku hygieny Vašich rukou. Balíček obsahuje 30 ks jednorázových ubrousků s parfemací aloe vera.