Moderní jídelní

Moderní jídelní stůl 120x80 cm v bílé barvě KN002
3 390,00

Moderní jídelní stůl 120x80 cm v bílé barvě KN002

Moderní jídelní stůl má rozměry 120x80 cm a je vhodný až pro čtyři osoby. Je vyroben z kvalitního MDF v kombinaci s přírodním dřevem. Deska stolu je v bílé barvě a nožky jsou v barvě buk. V naší nabídce naleznete i jídelní židle k tomuto stolu, a tak si můžete snadno vytvořit moderní jídelní sestavu. Dodáváno v demontu.

Jídelní set 1+4 v moderním dekoru dub KN037
3 580,00

Jídelní set 1+4 v moderním dekoru dub KN037

Moderní jídelní sestava je v jednoduchém provedení. Sestava se skládá ze čtyř židlí a jednoho stolu. Kovová konstrukce židlí a stolu je v barvě aluminium. Jídelní deska je z kvalitního MDF v barvě dub sonoma. Jídelní stůl se skvěle hodí do jakékoli jídelny díky svému jednoduchému designu. Rozměry stolu jsou - šířka: 110 cm, výška: 75 cm a hloubka: 72 cm. Rozměry jídelní židle jsou: 82 x 40 x 39 cm, výška sedu: 45 cm. Pokud vás nezaujalo toto barevné provedení, pak tento jídelní set nabízíme ještě v bílé barvě v lesku. Dodáváno v demontu.

Stima Jídelní stůl Variant  - moderní odstíny
3 100,00

Stima Jídelní stůl Variant - moderní odstíny

Provedení: Moderní jídelní stůl Variant nabízí možnost kombinace barvy stolového plátu a podnože dle vzorníku. Moderní odstíny dřeva. Deska je vyrobena z lamina 18 mm a je opatřena ABS hranou. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva. Jídelní stůl Variant nabízíme také v obdélníkové či kulaté variantě (viz související). Povrchová úprava: Výběr barvy stolového plátu a podnože dle vzorníku. Upozorňujeme, že stůl je vyroben z několika materiálů. Barevné provedení u jednotlivých dílů se tudíž může lišit (deska a lub stolu z lamina, nohy masiv).

Stima Jídelní stůl Variant  - moderní odstíny
3 680,00

Stima Jídelní stůl Variant - moderní odstíny

Provedení: Moderní jídelní stůl Variant nabízí možnost kombinace barvy stolového plátu a podnože dle vzorníku. Moderní odstíny dřeva Deska je vyrobena z lamina 18 mm a je opatřena ABS hranou. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva. Jídelní stůl Variant nabízíme také v čtvercové či kulaté variantě (viz související). Povrchová úprava: Výběr barvy stolového plátu a podnože dle vzorníku. Upozorňujeme, že stůl je vyroben z několika materiálů. Barevné provedení u jednotlivých dílů se tudíž může lišit (deska a lub stolu z lamina, nohy masiv).

Stima Jídelní stůl CASA MIA pevný - moderní odstíny 180x cm
6 310,00

Stima Jídelní stůl CASA MIA pevný - moderní odstíny 180x cm

Provedení: Moderní jídelní stůl Casa mia v nerozkládací variantě je vyroben z laminové desky v tloušťce 25 mm v různém barevném provedení – viz vzorník níže. Hrana stolu je opatřena ABS. Nohy jsou vyrobeny z bukového masivu v rozměru 6,5x6,5 cm. Tento jídelní stůl je vhodný do domácností i do zátěžových prostor jako stůl restaurační. Tento stůl nabízíme také v rozkládací variantě (viz související zboží).  

Stima Jídelní stůl Variant pr.  - moderní odstíny
3 420,00

Stima Jídelní stůl Variant pr. - moderní odstíny

Provedení: Moderní kulatý jídelní stůl Variant nabízí možnost kombinace barvy stolového plátu a podnože dle vzorníku. Moderní odstíny dřeva. Deska je vyrobena z lamina 18 mm a je opatřena ABS hranou. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva. Jídelní stůl Variant nabízíme také ve čtvercové či obdélníkové variantě (viz související). Povrchová úprava: Výběr barvy stolového plátu a podnože dle vzorníku. Upozorňujeme, že stůl je vyroben z několika materiálů. Barevné provedení u jednotlivých dílů se tudíž může lišit (deska a lub stolu z lamina, nohy masiv).

Moderní jídelní rozkládací stůl v bílé barvě KN455
19 507,00

Moderní jídelní rozkládací stůl v bílé barvě KN455

Moderní jídelní rozkládací stůl bude ozdobou každé jídelny. Je vyroben z kvalitního MDF v bílé barvě. Stojí na podstavci, který je z broušené oceli. Deska stolu je bílá v kombinaci s vroubkovaným tvrzeným sklem, který na pohled připomíná kámen. Plocha stolu před rozložením je: 95 x 160 cm a po rozložení: 95 x 210 cm. Stůl je až pro 8 osob.

design4life Moderní jídelní židle SWEN Modrá
2 775,00

design4life Moderní jídelní židle SWEN Modrá

Moderní jídelní židle Swen v modrém provedení. Tento produkt je vyroben z vysoce kvalitního plastu - polypropylen, který je spolehlivý a odolný vůči mechanickému poškození. Židle je lehká a pohodlná. Nohy jsou vyrobeny z oceli. Vhodná do každé místnosti.    Materiál: sedák - Polypropylen nohy - lakovaná ocel    Barva: sedák - modrá nohy - bílá matná    Rozměry: šířka 45.5 cm délka 49 cm výška 75 cm šířka sedáku 45.5 cm délka sedáku 40 cm výška sedáku 45 cm