Mix 80

Nástěnný věšák Top Mix 80
825,00

Nástěnný věšák Top Mix 80

Praktický nástěnný věšák z lamina s ABS hranami z kolekce Top Mix. Nástěnný věšák se 4 háčky a otevřenou přihrádkou nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchý a zároveň velmi atraktivní věšák je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 80 cm - hloubka 23 cm - výška 100 cm Nástěnný věšák můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Otevřený regál Top Mix 80
785,00

Otevřený regál Top Mix 80

Moderní otevřený regál z lamina s ABS hranami z kolekce Top Mix. Regál s 1 policí nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchý a zároveň velmi atraktivní regál je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 80 cm - hloubka 33 cm - výška 85 cm Regál můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Natu Mini Mix ořechy 80 g
53,00

Natu Mini Mix ořechy 80 g

Mix ořechů obsahu je to nejlepší z ořechů v super kvalitě. Lískové oříšky jsou lehce stravitelné, obsahují vitamin B1 a kyselinu listovou a proto jsou vhodnou potravinou pro těhotné, ale i sportovce a lidi s oslabeným organismem. Mandle mají zase více proteinů, vápníků, fosforu, železa a niacinu. Vlašské ořechy zvyšují aktivitu mozku, snižují cholesterol, zlepšují metabolismus, působí jako prevence rakoviny. Použití: Mini mix ořechy je vhodný jako svačina, ať již na výlet, sport nebo do práce. Složení: 100% ořechy v různém poměru namixované z jader lískových ořechů, mandlí, vlašských ořechů a…

Natu Mini Mix moruše 80 g
59,00

Natu Mini Mix moruše 80 g

Mix ořechů a moruše je skvělý pro doplnění energie. Moruše bílá je dokonce vitamínovou bombou, obsahuje vitamín B a C a řadu minerálních látek, pektiny, organické kyseliny a bílkoviny. Pomáhá při nemocech srdce, průdušek, snižuje vysoký tlak a má vliv na krevní oběh. Účinky má i při střevních problémech a zácpě, zlepšuje zrak a posiluje játra a ledviny. A hlavně vás překvapí svou velice sladkou chutí, která zažene na dlouho chuť na sladké. Použití: Mini mix moruše sbalte dětem do školy, do práce nebo na sport. Super je vzít ho na výlet pro doplnění energie. Ale protože fantazii se meze…

Natu Mini Mix goji 80 g
55,00

Natu Mini Mix goji 80 g

Mini mix goji je směs kešu, mandlí, goji a kokosových chipsů, které mají vysoký obsah vlákniny a tím i zasytí. Goji neboli kustovnice čínská dodává tělu značnou dávku živin.

Natu Mini Mix moruše 80 g
59,00

Natu Mini Mix moruše 80 g

Mini mix moruše je směs pistácií, blanšírovaných mandlí, moruše bílé a rozinek. Díky vysokému obsahu vlákniny zasytí. Pistácie a mandle jsou plné rostlinných tuků a vlákniny. Rozinky a moruše jsou zdrojem rychlých sacharidů.

Natu Mini Mix ořechy 80 g
49,00

Natu Mini Mix ořechy 80 g

Mini mix ořechy je směs kešu, mandlí, vlašáků a lískových ořechů. Díky vysokému obsahu vlákniny zasytí. Mini mix ořech je připraven z nepražených ořechů a zachovává si tak obsah všech zdraví prospěšných látek. Ořechy jsou bohaté na rostlinné tuky, bílkoviny a vlákninu.

Natu Mini Mix goji 80 g
55,00

Natu Mini Mix goji 80 g

Mix goji, mandlí, kešu a kokosových chipsů vás skvěle nastartuje. Goji, neboli kustovnice čínská je zázračná superpotravina, nazývaná v čínské medicíně červený diamant. Její plody jsou plné vitamínů a minerálů. Zde malý seznam, které obsahují - vitamín A, B, bílkoviny, antioxidanty, aminokyseliny, jód, hořčík, draslík a vápník... Goji podporuje imunitu, zpomaluje stárnutí a učiní vás odolnými proti stresu, posílí ale i vaši mozkovou činnost, růst svalů a dokonce zvyšuje libido. Jsou i studie, že zbavuje tělo toxických látek a snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva. Použití: Mini mix…

Podobná témata