Mezist

Mefisto (Mefisto) (CD / Album)
393,00

Mefisto (Mefisto) (CD / Album)

Originally formed in 1984 in Stockholm, Mefisto were forerunners of the early Swedish death metal scene. Following hot on the heels of Bathory, Mefisto influenced a whole generation of extreme Scandin

MEDISET pro odstranění stehů
29,00

MEDISET pro odstranění stehů

MediSet pro odstranění stehů je hotový sterilní balíček obsahující kompletní sadu zdravotnického materiálu a nástrojů. Složení setu odpovídá typu zákroku s logickým sledem komponent a umožňuje aseptické provedení zákroku kdykoliv a kdekoliv. Balení obsahuje 1x plastová pinzeta jemná, 1x nůž na stehy, 3x tampon netkaný.

Mefisto - Klaus Mann
212,00

Mefisto - Klaus Mann

Nejslavnější román německého autora Klause Manna vyšel poprvé v čase autorova exilu v roce 1936 v Paříži s podtitulem „Román jedné kariéry“. O tom, že šlo o dílo neobyčejné třaskavosti, zejména v německém prostředí, svědčí skutečnost, že v Mannově rodné zemi byl poprvé vydán až dávno po válce (v roce 1956). Román nejenže zobrazuje ostře sarkastickým pohledem nástup a zrod německého nacismu, osudy jednotlivých postav jsou navíc inspirovány konkrétními osobnostmi německé minulosti, které byly ve své době snadno identifikovatelné. Předobrazem velmi talentovaného, současně neobyčejně…

Medistik - spray na svaly a klouby 118ml
389,00

Medistik - spray na svaly a klouby 118ml

Medistik - spray na svaly a klouby 118ml Medistik Spray na klouby je lokální analgetikum při bolesti různého původu, např. po zvýšené fyzické námaze, při bolestech kloubů a pohybového aparátu, při svalových křečích a pohmožděninách.

Medistik DUAL spray na svaly a klouby 118ml
359,00

Medistik DUAL spray na svaly a klouby 118ml

Lokální analgetikum při bolesti různého původu, např. po zvýšené fyzické námaze, při bolestech kloubů a pohybového aparátu, při svalových křečích a pohmožděninách. Produkt je vhodný při poúrazové bolesti pohybového aparátu, bolesti revmatické, artritické a pooperační a prokrvení tkáně. Lokální použití nezatěžuje trávicí aparát, ošetřuje a vyživuje v místě aplikace.

Medistik Dual HOT+COLD masážní tuhý stick 58g
389,00

Medistik Dual HOT+COLD masážní tuhý stick 58g

MEDISTIK DUAL HOT+COLD masážní tuhý stick 58g Medistik ledově-horký masážní stick, lokální analgetikum při bolesti různého původu, např. po zvýšené fyzické námaze, při bolestech kloubů a pohybového aparátu, při svalových křečích a pohmožděninách.

Medistik DUAL masážní tuhý stick 58g
359,00

Medistik DUAL masážní tuhý stick 58g

MEDISTIK DUAL HOT COLD masážní tuhý stick slouží jako lokální analgetikum při bolestech různého původu, například po zvýšené fyzické námaze, při bolestech kloubů a pohybového aparátu, při svalových křečích a pohmožděninách. Jeho nespornou výhodnou je lokální použití, které na rozdíl od tablet nezatěžuje trávicí aparát. Díky svému jednoduchému použití je ideální například na cesty, při halových sportech či cykloturistice. Pohodlnou a bezpečnou aplikaci ocení jistě také senioři. Má rychlý a spolehlivý efekt.

Podobná témata