Mezi sedadla

Opěrka mezi sedadla CHROME COMPASS
428,00

Opěrka mezi sedadla CHROME COMPASS

Opěrka mezi sedadla CHROME Univerzální loketní opěrka určená k montáži mezi přední sedadla osobního automobilu. S úložným prostorem uvnitř opěrky a vysunovacím držákem nápojů v zadní části.  Kovový upevňovací systém, montuje se na středový panel mezi předními sedadly. Upevňovací systém lze přizpůsobit podle středového sloupku - šířka 92 - 128 mm.  Výšku opěrky je možné nastavit v rozmezí 240 - 330 mm. Šířka horní odklopné části opěrky je 145 mm. Praktická opěrka mezi přední sedadla pro pohodlnější jízdu.

Opěrka mezi sedadla CARBON COMPASS
428,00

Opěrka mezi sedadla CARBON COMPASS

Opěrka mezi sedadla CARBON Univerzální loketní opěrka určená k montáži mezi přední sedadla osobního automobilu. S úložným prostorem uvnitř opěrky a vysunovacím držákem nápojů v zadní části.  Kovový upevňovací systém, montuje se na středový panel mezi předními sedadly. Upevňovací systém lze přizpůsobit podle středového sloupku - šířka 92 - 128 mm.  Výšku opěrky je možné nastavit v rozmezí 240 - 330 mm. Šířka horní odklopné části opěrky je 145 mm. Praktická opěrka mezi přední sedadla pro pohodlnější jízdu.

Vložka do auta mezi přední sedadla
239,00

Vložka do auta mezi přední sedadla

Sem už nic nezapadne! Tato vložka zajistí, že vám již nic nezmizí ve štěrbině u autosedačky. Stačí jednoduše vložit do mezery u sedadla. S praktickou kapsičkou na váš mobil. Materiál: 100 % polyamid, pěna (polychloropren) Rozměry: 36 x 6 cm

Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND COMPASS
706,00

Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND COMPASS

Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND Univerzální loketní opěrka určená k montáži mezi přední sedadla osobního automobilu. Pomocí montážních adaptérů se připevní na středový panel mezi předními sedadly.  Vyklopením horní části opěrky je přístupný odkládací prostor uvnitř opěrky. Díky kloubu je možné vyklopit celou opěrku do prostoru mezi sedadla.  Pro snadnou montáž jsou přiloženy 3 různé adaptéry rozdílných šířek - 96 mm, 110 mm a 132 mm. Šířka horní odklopné části opěrky je 105 mm. Praktická opěrka mezi přední sedadla pro pohodlnější jízdu.

Opěrka mezi sedadla vyklápěcí CLUB COMPASS
706,00

Opěrka mezi sedadla vyklápěcí CLUB COMPASS

Opěrka mezi sedadla vyklápěcí CLUB Univerzální loketní opěrka určená k montáži mezi přední sedadla osobního automobilu. Pomocí montážních adaptérů se připevní na středový panel mezi předními sedadly.  Vyklopením horní části opěrky je přístupný odkládací prostor uvnitř opěrky. Díky kloubu je možné vyklopit celou opěrku do prostoru mezi sedadla.  Pro snadnou montáž jsou přiloženy 3 různé adaptéry rozdílných šířek - 96 mm, 110 mm a 132 mm. Šířka horní odklopné části opěrky je 105 mm. Praktická opěrka mezi přední sedadla pro pohodlnější jízdu.

Bezpečnostní zábrana TRIXIE mezi přední sedadla s kapsami 60(44)
435,00

Bezpečnostní zábrana TRIXIE mezi přední sedadla s kapsami 60(44)

Popis: Bezpečnostní zábrana TRIXIE mezi přední sedadla s kapsami 60(44)x69cmBezpečnostní zábrana TRIXIE mezi přední sedadla s kapsami 60(44)x69cm je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: Bezpečnostní zábrana TRIXIE mezi přední sedadla s kapsami 60(44)x69cmBezpečnostní zábrana TRIXIE mezi přední sedadla s kapsami 60(44)x69cm je bezpečnostní ochrana s kapsami poslouží jako zábrana, přepážka do mezery mezi přední sedadla a zároveň nabídne praktické využití díky kapsám.Velikost: Bezpečnostní zábrana TRIXIE m