Men 24

WELEDA Deo Men 24h Roll-on 50ml
217,80

WELEDA Deo Men 24h Roll-on 50ml

WELEDA Deo Men 24h Roll-on 50 ml Přírodní svěžest a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí. Men 24h Deo Roll-On je nový kuličkový deodorant od Weledy s čistě přírodními éterickými oleji vonící po bylinkách.

Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek
159,00

Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek

Strepsils Mentol a eukalyptus orm.pas.24 I Pastilky Strepsils Mentol a Eukalyptus obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky tzn., že ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v dutině ústní a hltanu. Pro osoby od 12 let.

DRILL CITRON MENTOL 3MG/0,2MG pastilka 24
133,00

DRILL CITRON MENTOL 3MG/0,2MG pastilka 24

Drill citron mentol je léčivý přípravek obsahující místní antiseptikum (látka, která snižuje počet choroboplodných zárodků) a místní anestetikum, které mírní bolest. Užívá se při lehkých bolestech v krku a dutině ústní při chřipce a nachlazení bez horečky a celkových příznaků. Dále se užívá při aftech, drobných poraněních v dutině ústní a moučnivce. V případě infekcí s celkovými příznaky je nutná kontrola u lékaře, který léčbu doplní.

TENA Men Level 1 - Inkontinenční vložky pro muže (24 ks)
194,00

TENA Men Level 1 - Inkontinenční vložky pro muže (24 ks)

Inkontinenční vložky TENA Men Level 1 jsou speciálně vyvinuty pro mužské tělo. Vložky jsou tenkou a spolehlivou pomůckou s nízkou savostí pro ochranu před kapkami a slabším únikem. Výhodou je absorpční jádro, které spolehlivě uzavře tekutinu, a systém Odour Control, který předchází zápachu. Vložky obsahují lepící proužek pro spolehlivé přilnutí na spodní prádlo. Dermatologicky testováno. Balení obsahuje 24 ks.

Podobná témata