Kterékoliv místnosti

Kis Koš Dual Swing Bin Steel 25 l
469,00

Kis Koš Dual Swing Bin Steel 25 l

Středně velký odpadkový koš pojme 25 l nepořádku a díky svému provedení se hodí do kterékoliv místnosti ve vašem domě. Je vyroben z odolného plastu s imitací nerezové oceli. Opatřen je výklopným víkem, které lze odejmout a pohodlně tak vkládat odpadkové sáčky.

HOOVER LA 30011
1 490,00

HOOVER LA 30011

AADC, samostatný cyklón, mikrofiltr, 78 dB(A), příslušenství 2v1, parketová hubice, Mini Turbo Pet. Bezsáčkový vysavač Hoover LA 30011 s příkonem 700 W vám nabízí maximálně pohodlné suché vysávání jakékoliv místnosti s fixním nastavením výkonu. Délka přívodního kabelu činí 5 m, tím se vám nabízí pracovní rádius až 7,5 m. Volný pojezd zajišťuje 1 spodní kolečko otočné o 360 °, nemusíte zbytečně vyvíjet extra sílu, aby se vysavač pohnul do kterékoliv strany.

Komoda Vinie 165 dub/bílá - FALCO
3 886,00

Komoda Vinie 165 dub/bílá - FALCO

Komoda Vinie je výborným doplňkem k bytové stěně Vinie, kterou najdete níže v souvisejícím zboží. Potěší zejména milovníky retro stylu. Je vyrobena z kvalitního lamina, a to v kombinaci dekorů dub riviera/bílá. Komoda má univerzální použití a své místo najde v kterékoliv místnosti Vašeho bydlení. Díky svému provedení poskytuje dostatek úložného prostoru. Komoda je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.Rozměry (uvedeno v cm): 165/71,6/40 (š/v/hl)  

Komoda Vinie 110 dub/bílá - FALCO
2 984,00

Komoda Vinie 110 dub/bílá - FALCO

Komoda Vinie je výborným doplňkem k bytové stěně Vinie, kterou najdete níže v souvisejícím zboží. Potěší zejména milovníky retro stylu. Je vyrobena z kvalitního lamina, a to v kombinaci dekorů dub riviera/bílá. Komoda má univerzální použití a své místo najde v kterékoliv místnosti Vašeho bydlení. Díky svému provedení poskytuje dostatek úložného prostoru. Komoda je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.Rozměry (uvedeno v cm): 110/71,6/40 (š/v/hl)

Šatní skříň Berg 2D dub zlatý/crem - JUREK
3 804,00

Šatní skříň Berg 2D dub zlatý/crem - JUREK

Šatní skříň Berg skvěle doplní obývací stěnu Berg, kterou také najdete v naší nabídce. Můžete si ji objednat i samostatně a svůj účel splní v kterékoliv místnosti Vašeho bydlení. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm v dekoru zlatý dub/crem, které je odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie sestav které jsou složené z dílů systému Berg. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené …

Falco Skříň Silesia R1 - sonoma
4 321,00

Falco Skříň Silesia R1 - sonoma

Šatní skříň Silesia skvěle doplní bytovou stěnu Silesia, kterou také najdete v naší nabídce. Můžete si ji objednat samostatně a svůj účel splní v kterékoliv místnosti Vašeho bydlení. Je vyrobena z dřevotřískové desky o síle 16 mm, odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě. Zaoblené hrany zajišťují bezpečnost pro děti. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny díly systému Silesia. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace…

Falco Vitrína Parker R1 - dub lefkas/bílá
4 394,00

Falco Vitrína Parker R1 - dub lefkas/bílá

Skříňka s vitrínou Parker skvěle doplní bytovou stěnu Parker, kterou také najdete v naší nabídce. Můžete si ji objednat samostatně a svůj účel splní v kterékoliv místnosti Vašeho bydlení. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm, které je odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě. Vitrína může být doplněna LED světly-osvětlení není v ceně, je nutno dokoupit zvlášť. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie sestav které jsou složené z dílů systému Parker. Tyto sestavy také najdete v…

Komoda v bílé barvě 2d1s F1460
1 965,00

Komoda v bílé barvě 2d1s F1460

Komoda v jednoduchém a minimalistickém provedení je vhodná do každého interiéru. Je možné ji tedy umístit do kterékoliv místnosti vašeho domu či bytu. Komoda je vyrobená z lamina. Je velmi praktická a má dostatek úložného prostoru na všechny potřebné věci. Díky tomu budete mít doma vše přehledně uložené. Na fotografii můžete vidět komodu v bílé barvě v provedení 2d1s. Pokud by se vám nehodilo toto provedení či barva z naší široké nabídky si určitě vyberete jiné. Je dodávaná v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků.