Knoflíčky a má

Manžetové knoflíčky At At
319,00

Manžetové knoflíčky At At

Pozor! AT-AT se blíží! Na silnici jim dejte rozhodně přednost, nebo budete zničeni obávaným Imperiem. Skvělý motiv pro všechny fanoušky kultovního seriálu Star Wars sedne skvěle na jakékoliv tričko nebo jiný dárek.. Manžetové knoflíčky v barvě platiny, průměr 20mm. Dodávány v darkovém pytlíčku po 2 ks.

Manžetové knoflíčky Apple Jobs
319,00

Manžetové knoflíčky Apple Jobs

Patří výrobky jako je iPhone, iPad, iMac mezi Vaše oblíbené hračky? Líbí se vám styl, který přináší společnost Apple do světa techniky? Pak je tento potisk určený pro Vás. Lehce poupravené logo společnosti, ve kterém je vyobrazeno, kdo stál za úspěchem této společnosti - Steve Jobs.. Manžetové knoflíčky v barvě platiny, průměr 20mm. Dodávány v darkovém pytlíčku po 2 ks.

Manžetové knoflíčky Aeroflot
319,00

Manžetové knoflíčky Aeroflot

Pokud máte rádi létání, symbol této ruské společnosti Flight je ideální pro vás. A sám na mraky!. Manžetové knoflíčky v barvě platiny, průměr 20mm. Dodávány v darkovém pytlíčku po 2 ks.

Manžetové knoflíčky Atari
319,00

Manžetové knoflíčky Atari

Motiv atari je retro vzpomínkou na oblíbenou herní konzoli. Připomeňte si zlatá osmdesátá léta a dejte si atari třeba na tričko a doplňte ho vlastním nápisem nebo fotkou.. Manžetové knoflíčky v barvě platiny, průměr 20mm. Dodávány v darkovém pytlíčku po 2 ks.