Kabelka tangerin

Kabelka TANGERIN 3321
958,00

Kabelka TANGERIN 3321

Stylová crossbody kabelka Tangerin s ozdobnými patkami a kovovým přívěškem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelku tvoří dvě oddělené části uzavíratelné na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má prodlužovací popruh. Látková podšívka je zdobená barevným květinovým vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

Kabelka TANGERIN 3448
998,00

Kabelka TANGERIN 3448

Stylová kabelka TaANGERIN ze syntetické patinované kůže v červené barvě zdobená prošitím. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má prodlužovací popruh. Látková podšívka je zdobená barevným květinovým vzorem.

Kabelka TANGERIN 3035
899,00

Kabelka TANGERIN 3035

Kabelka TANGERIN ze syntetické dezénové patinované kůže v šedé barvě s uzávěrem na zip přes rameno s nastavitelnou délkou ucha z obou stran. Na zadní straně kabelky je 1 zipová kapsa. Vnitřní výbava - textilní květovaná podšívka v béžové barvě, 1 větší kapsa na zip a dvojkapsa na drobnosti a mobil. Šířka kabelky je cca 36 cm, výška 36 cm, šířka dna 18 cm.

Kabelka Tangerin 30x42 cm (1 ks)
1,00

Kabelka Tangerin 30x42 cm (1 ks)

Kabelku Tangerin si zamilujete pro její kvalitu a design. Je ozdobená kulatým přívěskem s nápisem Tangerin, který lze pohodlně odejmout a kdykoliv znovu nasadit zpět. Kabelka se zavírá na zip. Z přední strany má nenápadnou kapsu. Uvnitř najdete, kromě atraktivní designové podšívky, jednu menší postranní kapsu na zip a dvě přihrádky. Další kapsu na zip najdete i na vnější zadní straně kabelky. Kabelka č. 2 má ucha v černé barvě.