Je vlnová

Verbatim BD-R DL 50GB 6x BOX 5pck
399,00

Verbatim BD-R DL 50GB 6x BOX 5pck

Disky Blu-ray dostaly svůj název od technologie využívající modrý laser. Důvodem, proč je laser modrý, je jeho kratší vlnová délka. Vlnová délka modrého laseru je 405 nm, na rozdíl od vlnové délky červeného laseru, která je 650 nm a je využívána pro zápis na disky DVD. Výhoda modrého laseru s kratší vlnovou délkou znamená, že je možné zapisovat menší spirály dat, a tím zvyšovat množství dat na disku.

SIGNAMAX 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.
319,00

SIGNAMAX 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.; 100-32MM je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro Multimode kabel na vln.

Verbatim BD-R SL 25GB, 6x, 25-cake
365,27

Verbatim BD-R SL 25GB, 6x, 25-cake

Prudký rozvoj televizorů s vysokým rozlišením (HDTV) vedl k nástupu technologie Blu-ray jako prostředku pro splnění požadavků na disky s velkou kapacitou úložiště. Disky Blu-ray dostaly svůj název od technologie využívající modrý (blue) laser. Důvodem, proč je laser modrý, je jeho kratší vlnová délka. Vlnová délka modrého laseru je 405 nm, na rozdíl od vlnové délky červeného laseru, která je 650 nm a je využívána pro zápis na disky DVD. Výhoda modrého laseru s kratší vlnovou délkou znamená, že je možné zapisovat menší spirály dat, a tím zvyšovat množství dat na disku. Disky Blu-ray…

Verbatim Printable BD-R SL 25GB, 6x, 10-cake
163,63

Verbatim Printable BD-R SL 25GB, 6x, 10-cake

Prudký rozvoj televizorů s vysokým rozlišením (HDTV) vedl k nástupu technologie Blu-ray jako prostředku pro splnění požadavků na disky s velkou kapacitou úložiště. Disky Blu-ray dostaly svůj název od technologie využívající modrý (blue) laser. Důvodem, proč je laser modrý, je jeho kratší vlnová délka. Vlnová délka modrého laseru je 405 nm, na rozdíl od vlnové délky červeného laseru, která je 650 nm a je využívána pro zápis na disky DVD. Výhoda modrého laseru s kratší vlnovou délkou znamená, že je možné zapisovat menší spirály dat, a tím zvyšovat množství dat na disku. Disky Blu-ray…

Verbatim BD-R Blu-ray Dual Layer 50GB 6x Jewel case (bal=5ks)
33,90

Verbatim BD-R Blu-ray Dual Layer 50GB 6x Jewel case (bal=5ks)

BD-R DL 50GB 6x 5 Pack Jewel Case Prudký rozvoj televízorov s vysokým rozlíšením (HDTV) viedol k nástupu technológie Blu-ray ako prostriedku pre splnenie požiadaviek na disky s veľkou kapacitou úložiska. Disky Blu-ray dostali svoj názov od technológie využívajúce modrý (blue) laser. Dôvodom, prečo je laser modrý, je jeho kratšia vlnová dĺžka. Vlnová dĺžka modrého laseru je 405 nm, na rozdiel od vlnovej dĺžky červeného laseru, ktorá je 650 nm a je využívaná pre zápis na disky DVD. Výhoda modrého lasera s kratšou vlnovou dĺžkou znamená, že je možné zapisovať menšie špirály dát, a tým…