Hrajou

Tvořím a hraju si Poníci (978-80-7549-984-4)
256,00

Tvořím a hraju si Poníci (978-80-7549-984-4)

Kniha - autor Anna Brettová, 64 stran, česky, Spirálová, kroužková Baví tě poníci? Pak je pro tebe tahle knížka jako stvořená. Vezmi si pastelky a vrhni se do zábavy. Na každé stránce na tebe čeká jiný úkol. Kromě labyrintů, spojovaček, hledání rozdílů nebo počítání si užiješ spousty krásných obrázků s poníky, které si můžeš dovybarvit, a spousty samolepek, s nimiž můžeš svoje čtyřnohé kamarády vyzdobit. Tak s chutí do toho!

Hraju, abych žil 3 - Dluh - Rus Dmitrij
235,00

Hraju, abych žil 3 - Dluh - Rus Dmitrij

Jaká je šance na život, když svět okolo spěje k válečnému střetu? 3. díl jedné z nejúspěšnějších sérií žánru LitRPG. “ Realita virtuálního světa, ve kterém žijí vtažení hráči, je čím dál barvitější. Pupeční šňůra spojující Jiný svět se Zemí se však stále ztenčuje a ani Bezejmenný už není s to odvrátit hrozící katastrofu. V této houstnoucí atmosféře potká Gleb ruskou dívku, která právě jako zázrakem unikla z čínského virtuálního otroctví. Nedokáže být hluchý k jejím prosbám a nabídne jí pomoc. Jaké však mají šance, když svět okolo spěje k nevyhnutelnému střetu?

Tvořím a hraju si: PONÍCI - Anna Brettová
207,00

Tvořím a hraju si: PONÍCI - Anna Brettová

Baví tě poníci? Pak je pro tebe tahle knížka jako stvořená. Vezmi si pastelky a vrhni se do zábavy. Na každé stránce na tebe čeká jiný úkol. Kromě labyrintů, spojovaček, hledání rozdílů nebo počítání si užiješ spousty krásných obrázků s poníky, které si můžeš dovybarvit, a spousty samolepek, s nimiž můžeš svoje čtyřnohé kamarády vyzdobit. Tak s chutí do toho!

Jóga pro děti s hravou angličtinou: Vesmírné dobrodružství (978-80-253-4470-5)
218,00

Jóga pro děti s hravou angličtinou: Vesmírné dobrodružství (978-80-253-4470-5)

Kniha - autor Tereza Sitárová, 80 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Vydejte se s námi na vesmírné dobrodružství. Poletíme na létajícím koberci i v raketě a poznáme spoustu nových světů. Seznámíme se s kamarádskými zvířátky, která nás s pomocí názorných obrázků a jednoduchých básniček naučí cvičit jógu. A to není všechno! Básničky jsou v češtině a v angličtině, takže si nejen protáhneme tělo, ale ještě se hravou formou naučíme anglická slovíčka. Poletíte s námi?

FACKELMANN Vařečka 30cm, s rovnou hranou, oliva (30852)
189,00

FACKELMANN Vařečka 30cm, s rovnou hranou, oliva (30852)

Vařečka 30cm, s rovnou hranou, olivové dřevo Kuchyň plní opojná vůně čerstvě uvařené večeře. Stačí už jen lehce promíchat, oddělit jídlo od krajů nádoby a může se nakládat. Ale čím? S běžnou vařečkou se ke krajům vaší oblíbené hranaté zapékací mísy dostanete jen obtížně. Musíte pak často sáhnout po jiné naběračce a zbytečně si jen vytváříte další špinavé nádobí. S vařečkou FACKELMANN s rovnou hranou vás toto dilema trápit nemusí! Díky rovné hraně se dostanete až na dno nádoby a mírné projmutí uprostřed vařečky umožní snadné naložení jídla. Univerzální vařečka z olivového dřeva s…

Auta a stroje Hraju si a bavím se (978-80-7567-199-8)
195,00

Auta a stroje Hraju si a bavím se (978-80-7567-199-8)

Kniha - 72 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Bavte se spolu s auty či různými stroji. Přichystaly pro vás mnoho aktivit. Pojedete s nimi na stavbu? Najdete jejich stín? Kniha obsahuje velké množství různých zábavných aktivit. Děti si pohrají, ale zároveň budou trénovat postřeh, ruku, tahy a čáry a mnoho dalšího. Kromě toho titul obsahuje také samolepky a mnoho různých aut a strojů, které lze postavit a hrát si s nimi. Vrr, jedeme!

Jiný svět (Hraju, abych žil 1) - Dmitrij Rus
201,00

Jiný svět (Hraju, abych žil 1) - Dmitrij Rus

Píší se třicátá léta jednadvacátého století a světem se šíří záhadný fenomén nazývaný vtažení. Hráčům online her se stále častěji stává, že se jejich vědomí oddělí od smrtelného těla a zůstane navždy uvězněno ve virtuální realitě. Dokážete si představit peklo, které čeká na nešťastníka vtaženého do hry Tetris? Nebo bezmoc, kterou cítí hráč, který uvízl v tankovém simulátoru a několikrát denně se musí smažit v rozžhaveném pancíři bitevního stroje? Hráčům her na hrdiny se ovšem vtažením otevírá vyhlídka na nekonečné dobrodružství v úchvatném světě meče a magie. Gleb neměl na výběr,…

Podobná témata