Armour v kontrastní

Sportovní podprsenka s bílým lemem
545,00

Sportovní podprsenka s bílým lemem

Sportovní podprsenka s bílým lemem si zamilujete pro její pohodlné nošení. Je ušitá z velice jemného materiálu, dobře vypadá a také se dobře nosí. Funkční materiál zajistí, že budete v suchu. Modelka nosí velikost 34.

ProPet Reflexní vesta pro psy
149,00

ProPet Reflexní vesta pro psy

Reflexní vesta pro psy Nylonová reflexní vesta pro psy je určená pro zvýraznění psa a slouží k zvýšení viditelnosti a jeho bezpečnosti v silničním provozu a to převážně za šera nebo v noci. Vesta pro psy díky reflexním prvkům zlepšuje reakci řidiče a upozorňuje ho včas na psy pohybující se na silnici nebo v její blízkosti. Reflexní vesta pro psy - parametry: - vhodná pro venkovní použití- nastavitelný obvod kolem krku a hrudníku díky suchému zipu- lze prát při 30°C - vynikající pro rodinné, služební, hlídací a lovecké psy - materiál šetrný ke kůži a srsti psa (100% polyester) - barva…

Zlaté lodičky Sileas
599,00

Zlaté lodičky Sileas

V jednoduchosti je krása, ale proč ji přece jen trochu neozvláštniť? Lodičky v jednoduchém, ale přece zajímavém provedení. Uvedené rozměry jsou měřeny při velikosti 38. Každou další velikostí se proporčně zvětšují.