Vložky do b

Vložky do bot 34-45
70,00

Vložky do bot 34-45

Často se zdá, že zapomínáme, že naše nohy potřebují chránit před zimním počasím. Vyřešte to právě teď s párem speciálních flísových vložek mají tři různé vrstvy: flísovou vrstvu, aby udržely tělesné teplo, mezivrstvu s aktivním uhlím, která zaručuje nesrovnatelný komfort a syntetickou latexovou vrstvu pro pružnost a dobrou ochranu. Nepodléhají zkáze a mají baktericidní účinky. Neabsorbují pot a aktivně pomáhají předcházet zápachu. 100% polyesterový flís, aktivní uhlí a syntetický latex. Lze je prát. Jednotná velikost. Lze zastřihnout. Velikost 36-46.

Silikonové vložky do podprsenky WS-04 - Julimex tělová A/B
399,00

Silikonové vložky do podprsenky WS-04 - Julimex tělová A/B

Silikonové vložky do podprsenky WS-04 - Julimex tělová A/B, Vsadky do podprsenky vyrobené ze 100% silikonu. Zajišťují maximální zvětšení objemu a ideální tvar. Vhodné po operaci prsu. Velikost A/B, C/D. Rozměr přes střed A/B - 12 cm x 10 cm x 3 cm. Rozměr přes střed C/D - 14 cm x 10,5 cm x 3 cm.   Materiálové složení: 100% silikon.

Vložky do bot dámské
189,00

Vložky do bot dámské

Vložky do bot s výplněmi dodají pohodlí a oporu nártu, klenbě a patě. Pomáhají tlumit nárazy chodidla během chůze a změkčují každý krok. Vyrobené z polyesteru a pěnového polyuretanu. Dámské od 35 do 42.

Vložky do bot pánské
189,00

Vložky do bot pánské

Vložky do bot s výplněmi dodají pohodlí a oporu nártu, klenbě a patě. Pomáhají tlumit nárazy chodidla během chůze a změkčují každý krok. Vyrobené z polyesteru a pěnového polyuretanu. Pánské od 40 do 45.

Wellife Vložky do bot THERMO
158,00

Wellife Vložky do bot THERMO

Vložky do bot THERMO Odstřihávací vložky do bot THERMO pro použití v chladném zimním období. Hřejivá stélka z vlny spolu s alu fólií zajišťuje dobrý tepelný komfort a měkký došlap. Vložky do bot THERMO jsou vhodné pro boty ve velikosti 34-45, stélka se zastřihne do požadované velikosti dle předznačené linky.Vložky do bot THERMO udrží Vaše nohy v zimě v teple! Vložky do bot THERMO - výhody: hygienické univerzální - stačí odstřihnout nůžkami stélku podle velikosti Vaší obuvi a upravenou stélku vložit do obuvi pro zvýšení komfortu při chůzi, dobré termo-izolační vlastnosti chrání…

Dr. Grepl Dámské vložky do bot
45,00

Dr. Grepl Dámské vložky do bot

Dámské vložky do obuvi 100% BA, latex, deo parfume vložky do obuvi slouží - ke změkčení kroku (chrání klouby) - k vyplnění nadměrného prostoru v obuvi CHRÁNÍ - TLUMÍ NÁRAZY - OZDRAVUJÍ

Podobná témata