Vložky do b

Silikonové vložky do podprsenky WS-04 - Julimex tělová A/B
399,00

Silikonové vložky do podprsenky WS-04 - Julimex tělová A/B

Silikonové vložky do podprsenky WS-04 - Julimex tělová A/B, Vsadky do podprsenky vyrobené ze 100% silikonu. Zajišťují maximální zvětšení objemu a ideální tvar. Vhodné po operaci prsu. Velikost A/B, C/D. Rozměr přes střed A/B - 12 cm x 10 cm x 3 cm. Rozměr přes střed C/D - 14 cm x 10,5 cm x 3 cm.   Materiálové složení: 100% silikon.

Vložky do bot pánské
189,00

Vložky do bot pánské

Vložky do bot s výplněmi dodají pohodlí a oporu nártu, klenbě a patě. Pomáhají tlumit nárazy chodidla během chůze a změkčují každý krok. Vyrobené z polyesteru a pěnového polyuretanu. Pánské od 40 do 45.

B2B Masážní vložky do bot, X402
79,00

B2B Masážní vložky do bot, X402

Zažívají vaše nohy každý den zátěž, ne vždy si kupujete tu nejkvalitnější obuv? S těmito magnetickými vložkami bude vaše chůze zase lehká a vy už se nebudete trápit nepříjemnými bolestmi. Každá vložka obsahuje 5 magnetických bodů. Neléčí jen unavené nohy, ale také zlepšují funkci řady vnitřních orgánů, jako například činnost srdce nebo cév. Použití vložek je zcela na vás – lze nosit ve vaší oblíbené obuvi v práci, ale i během sportování. Obsah balení: 2x vložka do bot Technická specifikace: Univerzální velikost - možné zkrátit (až o 4 cm) Délka: 25 cm Materiál: TPR (termoplastická guma)…

Podobná témata