Sedačk

Sedačka Ovo
11 979,00

Sedačka Ovo

Elegantní ušák spojuje klasický retro styl s moderním designem. Provotřídní materiály a nesmírné pohodlí. Pohovky Ovo jsou vhodné do domácnosti i veřejné prostory. Pohovky je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů. Další vzorníky čalounění naleznete v našem showroomu.

Sedačka Ton
7 986,00

Sedačka Ton

Elegantní retro pohovka Ton. Designová pohovka, které se hodí do domácností i veřejných prostor. Základna pohovky je tvořena bukovým dřevem. Velice pohodlná a moderní pohovka. Pohovky je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů. Další vzorníky čalounění naleznete v našem showroomu.

Sedačka Play
24 857,00

Sedačka Play

Produkty z řady sedacího nábytku Play se vyznačují moderním designem, vysokou kvalitou použitých materiálů, která je doplněna o nesmírné pohodlí. Výplň sedačky tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Nastavitelné opěrky hlavy. Sedačku Play nabízíme v široké škále koženého nebo látkového čalounění. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. Sedačka Play je vysoce variabilní, může být v provedení: dvojsed, trojsed, rohová, modulová (přesně podle Vašich potřeb), rozkládací, a další... Uvedená cena je za trojsed (hlavní ilustrační obrázek). Rozměr rozkladu -…

Sedačka Lucio
11 072,00

Sedačka Lucio

Moderní retro sedačka Lucio. Designový prvek, který zaujme ve všech interiérech. Základna sedačky je tvořena prvotřídním dřevem. Pohodlná a velice zajímavá pohovka. Pohovky je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů. Další vzorníky čalounění naleznete v našem showroomu.

Sedačka Petronia
61 342,00

Sedačka Petronia

Další z řady luxusních kožených sedaček od italské firmy Miotto. Sedačka je k dispozici ve třech barevných provedeních nejlepší italské kůže. Dva elegantní ozdobné polštáře. Základna je vyvedena z nerezové oceli. Technickou specifikaci kůže naleznete v souboru ke stažení. Prohlédněte si i další produkty MIOTTO v naší nabídce.

Sedačka Nomo
16 244,00

Sedačka Nomo

Jednoduchá pohovka v minimalistickém designu. Součástí pohovky je rozklad na postel. Výplň sedačky tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Rozměr lůžka - 115x207 cm. Sedačku Nomo nabízíme v široké škále koženého nebo látkového čalounění. V případě koženého čalounění jsou záda čalouněny technickou látkou. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. Vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našich showroomech.

Sedačka Lorena
29 543,00

Sedačka Lorena

Luxusní pohovka inspirovaná klasickým, britským designem. Čalounění pohovky je řešeno odolnou látkou, s teflonovou úpravou. Nohy jsou vyrobeny z masivního dřeva. Přední pár je opatřen kolečky. Ve dvou zajímavých barevných odstínech. Prohlédněte si i další produkty MIOTTO v naší nabídce.

Sedačka Lincoln
12 614,00

Sedačka Lincoln

Elegantní retro pohovka Lincoln. Designová pohovka, které se hodí do domácností i veřejných prostor. Základna pohovky je tvořena bukovým dřevem. Velice pohodlná a moderní pohovka. Pohovky je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů. Další vzorníky čalounění naleznete v našem showroomu.

Sedačka Woody
14 066,00

Sedačka Woody

Luxusní retro sedačka Woody. Designový prvek, který nalezne využití v domácích interiérech i veřejných. Kostru křesla tvoří kvalitní dřevo. Velice pohodlná a moderní pohovka. Pohovky je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů. Další vzorníky čalounění naleznete v našem showroomu.

Sedačka Nappa
16 154,00

Sedačka Nappa

Moderní pohovka severského designu. Výplň sedačky tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Sedačka svým designem zapadne do všech interiérů, také díky širokému spektru čalounění. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE (mimo látku Endo). V případě koženého čalounění jsou záda čalouněny technickou látkou. Sedačka Nappa obsahuje: rozklad na postel (115x190 cm) úložný prostor ​Zakoupit můžete s polštářky nebo bez polštářků (lze čalounit do stejných materiálů jako sedačku). Uvedená cena je bez polštářů. Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našich…