40g bio

Raw Granola Bio 40g
56,87

Raw Granola Bio 40g

Raw Granola Bio 40g Raw Granola je složená z naklíčených semínek a sušeného ovoce. Zamilují si ji všichni, kteří rádi mlsají, ale zároveň berou ohled na svoje tělo.

Bio Kurkuma 40g
64,85

Bio Kurkuma 40g

Bio Kurkuma 40g Charakteristická zlatožlutá barva je známá těm, kteří se ji po vaření zoufale pokoušeli odstranit z prstů a desky na vaření. Ale pokrmy obsahující kurkumu nejsou jenom krásné na pohled, koření je naplní také jeho dřevito-květinovou vůní.

Bio Fenykl celý 40g
64,85

Bio Fenykl celý 40g

Bio Fenykl celý 40g Sladké koření na chleba. Sladce-aromatická semínka dávají tmavému chlebu a pečivu jeho nezaměnitelnou chuť.

Mango Bio 40g
59,00

Mango Bio 40g

Mango Bio 40g Mango je populární tropické ovoce se skvělou, osvěžující chutí. Roste na stále zelených stromech, které se nazývají Mangifera.

Choco-Coco Chips Bio 40g
49,00

Choco-Coco Chips Bio 40g

Choco-Coco Chips Bio 40g Kokosové lupínky ochucené kakaovým práškem a kokosovým cukrem jsou chuťově i výživové bohatou pochoutkou. Jsou přirozeným zdrojem vlákniny a celé řady důležitých mikronutrientů.

Bio Česnek granulát 40g
63,60

Bio Česnek granulát 40g

Bio Česnek granulát 40 g Mnohými milován a některými nenáviděn dává česnek pokrmům jejich charakter. Jeho intenzivní, ostré aroma se ve vařeném nebo pečeném stavu rychle změní. Tak chutná pečený nebo vařený česnek podstatně sladčeji a jemněji než syrová varianta.

Coconut Chips Bio 40g
43,64

Coconut Chips Bio 40g

Coconut Chips Bio 40g Výživově bohaté kokosové chipsy ideální k televizi nebo na párty. Mají všechny pozitivní vlastnosti a výhody kokosového oleje – obsahují velké množství vlákniny, omega-6 mastných kyselin a bílkovin.

Bio Koriandr mletý 40g
64,85

Bio Koriandr mletý 40g

Bio Koriandr mletý 40g Koriandr – „co mají perník a curry společného“. Někteří ho milují, jiní se s jeho chutí neztotožní. Přesto předtím, než se člověk stane nebo nestane fanouškem, měl by bezpodmínečně ochutnat jeho semínka (botanicky správně: plody) a lístky, neboť ty se na patře rozvíjí naprosto rozdílně.

Podobná témata