30 sec

SECCO S TS6055-57 30 cm
299,00

SECCO S TS6055-57 30 cm

Nástěnné analogové hodiny s bílým ručičkovým ciferníkem. Hodiny mají další funkce - vlhkoměr a teploměr. Napájení je na baterii.

Replay Signature Secret toaletní voda 30ml
620,00

Replay Signature Secret toaletní voda 30ml

Replay Signature Secret Woman a Red Dragon Man jsou prvními hráči Replay Signature.Institucionální flakon je nově obohacen o ikonickou grafiku Replay World.Mužská a ženská verze vyjadřují tajemství různými způsoby.Replay Woman má tajemnou duši, která má zároveň jemné a venkovské nuance.

Pielor Secret Garden Hand Cream Narcissus 30ml
69,00

Pielor Secret Garden Hand Cream Narcissus 30ml

Květinová kolekce Secret Garden v první řadě zaujme svými hydratačními účinky. Samozřejmostí je dokonalá hydratace pokožky, zlepšení celkového stavu rukou. V neposlední řadě zaujme krásnou vůní květin. Pomáhá chránit vaše ruce před okolními vlivy a zjemní vaše ruce, bez zanechání ulepeného pocitu. Dodá potřebnou denní péči vašim rukou. Vhodné na denní použití. Malé množství krému pečlivě vetřete do pokožky rukou. Upozornění: pro vnější použití, vyhněte se přímému kontaktu s očima. Držte dále od dětí. Udržujte v pokojové teplotě.

Pielor Secret Garden Hand Cream  Magnolia 30ml
69,00

Pielor Secret Garden Hand Cream Magnolia 30ml

Květinová kolekce Secret Garden v první řadě zaujme svými hydratačními účinky. Samozřejmostí je dokonalá hydratace pokožky a zlepšení celkového stavu rukou. V neposlední řadě zaujme krásnou vůní květin. Pomáhá chránit vaše ruce před okolními vlivy a zjemní vaše ruce, bez zanechání ulepeného pocitu. Dodá potřebnou denní péči vašim rukou. Vhodné na denní použití. Malé množství krému pečlivě vetřete do pokožky rukou. Upozornění: pro vnější použití, vyhněte se přímému kontaktu s očima. Držte dále od dětí. Udržujte v pokojové teplotě.  

Podobná témata