20 lan

FLEXI New Comfort Cord (M) - modré (do 20kg, 5m lanko)
499,00

FLEXI New Comfort Cord (M) - modré (do 20kg, 5m lanko)

Popis: FLEXI New Comfort Cord (M) - modré (do 20kg, 5m lanko)FLEXI New Comfort Cord (M) - modré (do 20kg, 5m lanko) je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: FLEXI New Comfort Cord (M) - modré (do 20kg, 5m lanko)FLEXI New Comfort Cord (M) - modré (do 20kg, 5m lanko) je kvalitní vodítko pro Vašeho mazlíčka.Velikost: FLEXI New Comfort Cord (M) - modré (do 20kg, 5m lanko)Délka lanka 5m, vhodné pro psy do 20kg.

FLEXI Neon Reflect Cord (M) - zelené (do 20kg, 5m lanko)
499,00

FLEXI Neon Reflect Cord (M) - zelené (do 20kg, 5m lanko)

FLEXI Neon Reflect Cord (M) - zelené (do 20kg, 5m lanko)Samonavíjecí neonové vodítko pro menší psySpecifikace produktuoriginální německé vodítko oceňované za design a kvalitu5 metrů lankourčeno pro psy do 20 kgchromovaná karabinkaneonově-barevné lankoneonově-barevný tištěný motivreflexní barvy pro větší bezpečí Vás i Vašeho psa

Lancome Hydratační a zklidňující micelární voda Confort  200 ml
734,90

Lancome Hydratační a zklidňující micelární voda Confort 200 ml

Micelární voda s obsahem akátového medu a růžové vody dokonale čistí pleť a zároveň zklidňuje její podráždění a pnutí. Zanechává pleť hebkou a hydratovanou.PopisÚčinné látky: akátový med - zklidňuje a regeneruje pleť, růžová voda - redukuje začervenání, hydratuje. Vlastnosti: jemně čistí pleť, odstraňuje nečistoty, make-up a kožní maz, zmírňuje pocity pnutí pleti, hydratuje, zanechává pleť dokonale čistou a jemnou. Jak používatMicelární vodu aplikujte na vatový tampon a vyčistěte pleť.

FLEXI New Comfort Cord (M) - šedé (do 20kg, 5m lanko)
499,00

FLEXI New Comfort Cord (M) - šedé (do 20kg, 5m lanko)

Popis: FLEXI New Comfort Cord (M) - šedé (do 20kg, 5m lanko)FLEXI New Comfort Cord (M) - šedé (do 20kg, 5m lanko) je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: FLEXI New Comfort Cord (M) - šedé (do 20kg, 5m lanko)FLEXI New Comfort Cord (M) - šedé (do 20kg, 5m lanko) je kvalitní vodítko pro Vašeho mazlíčka.Velikost: FLEXI New Comfort Cord (M) - šedé (do 20kg, 5m lanko)Délka lanka 5m, vhodné pro psy do 20kg.

FLEXI New Comfort Cord Long (M) - červené (do 20kg, 8m lanko)
448,00

FLEXI New Comfort Cord Long (M) - červené (do 20kg, 8m lanko)

Popis: FLEXI New Comfort Cord Long (M) - červené (do 20kg, 8m lanko)FLEXI New Comfort Cord Long (M) - červené (do 20kg, 8m lanko) je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: FLEXI New Comfort Cord Long (M) - červené (do 20kg, 8m lanko)FLEXI New Comfort Cord Long (M) - červené (do 20kg, 8m lanko) je stylové vodítko pro Vašeho mazlíčka. Navíjecí vodítka flexi poskytují Vašemu psovi potřebnou volnost výběhu. Díky brzdícímu systému, který je možno ovládat jednou rukou, máte Vašeho psa vždy pod kontrolou.Velikos

Podobná témata