Čokoláda mandle

Ajala čokoláda Mandle 70% 45g
95,00

Ajala čokoláda Mandle 70% 45g

Ajala vyrábí čokoládu z výběrových kakaových bobů nejvyšší kvality. Poznejte nezaměnitelnou chuť pravé čokolády. Je to zážitek pro všechny smysly. 70% Cacao 100% LáskyJemně praženo, mleto žulovými kameny, temperováno, s láskou baleno.   AJALABrněnská manufaktura navazuje na prvorepublikovou tradici výroby kvalitní čokolády v ČR. Čokolády vyrábí od bobu po tabulku z výběrových kakaových bobů ze Střední a Jižní Ameriky. S pěstiteli spolupracuje buď přímo nebo co nejtěsněji. Místo cukru používá pouze panelu – šťávu z cukrové třtiny (ta na rozdíl od běžného rafinovaného třtinového cukru…

RAPUNZEL Bio mléčná čokoláda MANDLE TONKA 100g
67,37

RAPUNZEL Bio mléčná čokoláda MANDLE TONKA 100g

Bio mléčná čokoláda MANDLE TONKA RAPUNZEL 100 g Mléčná čokoláda s náplní z mandlí a mléka ovoněnou tonka boby. Ty mají výraznou sladkou vůni, díky níž je tato čokoláda velmi lahodná. Čokoláda je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa.

iChoc Bio vegan čokoláda mandle pomeranč 80g
60,06

iChoc Bio vegan čokoláda mandle pomeranč 80g

Bio vegan čokoláda mandle pomeranč iChoc 80 g „Mléčná čokoláda“, která místo mléka obsahuje sušený rýžový nápoj a je ochucená mandlemi v karamelu a kousky sušeného pomeranče. Neobsahuje mléko a je tudíž vhodná i pro vegany.

DELUXE 100% WHEY 2250 g čokoláda+mandle
1 208,90

DELUXE 100% WHEY 2250 g čokoláda+mandle

DELUXE 100% WHEY 2250 g čokoláda+mandle Syrovátková bílkovina má skvělé složení aminokyselin, vysoký obsah biologicky účinných frakcí a patří mezi velmi snadno a rychle stravitelné. Když zmíněné benefi ty smícháte s luxusní chutí, doplníte o bioaktivní kolostrum a účinnou směs trávicích enzymů, vznikne vám DELUXE 100% WHEY.

DELUXE 100% WHEY 900 g čokoláda+mandle
711,00

DELUXE 100% WHEY 900 g čokoláda+mandle

DELUXE 100% WHEY 900 g čokoláda+mandle Syrovátková bílkovina má skvělé složení aminokyselin, vysoký obsah biologicky účinných frakcí a patří mezi velmi snadno a rychle stravitelné. Když zmíněné benefi ty smícháte s luxusní chutí, doplníte o bioaktivní kolostrum a účinnou směs trávicích enzymů, vznikne vám DELUXE 100% WHEY.

Le Chocolat čokoláda tmavá s mandlemi 110g
159,00

Le Chocolat čokoláda tmavá s mandlemi 110g

Pořádná hrst celých pražených mandlí rozhozená po tenounké tabulce tmavé čokolády.Naše tmavé tabulky vyrábíme ze „Single Origin“ čokolády Madagascar 67 % cocoa.  Tato čokoláda vás okouzlí výraznou, ale příjemně zaoblenou chutí. Z temně rudé půdy ostrova Madagascar získává přirozený nádech exotického dřeva, ovoce a koření. Madagascar je často nazýván rájem kakaa a vanilky. A 67 procent je přesně tolik, aby intenzivní chuť kakaa souzněla se sladkým ovocem a křupavými oříšky.Vyrobeno ručně v čokoládové manufaktuře v srdci Prahy. S láskou.   O LE CHOCOLATJsme česká rodinná firma a prodáváme a…