Virtuální tým - Jaroslava Ester Evangelu
209,00

Virtuální tým - Jaroslava Ester Evangelu

Virtuální tým Efektivní řízení lidí na dálku Jaroslava Ester Evangelu, David Grundel Chcete držet krok se současným trendem řízení společností? Vyžaduje vaše pozice umění vést lidi na dálku? Potřebujete poradit, jak koordinovat práci lidí napříč geografickými, časovými i organizačními hranicemi – jak řídit virtuální tým? V současné globalizující se společnosti se významně mění přístup lidí k informacím, ke vzdělání i k práci. S tím souvisí i nutnost změn ve způsobu vedení společností. Ke slovu přichází virtuální řízení, které vyžaduje odlišný manažerský přístup, než jak jej známe z…

Virtuální světlo - William Gibson
199,00

Virtuální světlo - William Gibson

Chevette Washingtonová se živí jako kurýrka, ale štěstí jí moc nepřeje, zvláště poté, co se rozhodne okrást kolegu z trochu jiné ligy. Do rukou se jí tak v podstatě náhodou dostávají virtuální brýle, které jsou součástí supertajného projektu.Berry Rydell je bývalý polda, který se ve snaze nějak se protlouct dostane do služeb zásahové jednotky IntenSecure. Záhy je přidělen jako řidič do služeb stopaře v datovém virtuálním bludišti DatAmeriky.Oba hrdinové a spolu s nimi i několik dalších se zaplétají do víru událostí, který spustila jedna náhodná krádež. Zběsilý děj nezapře kyberpunkovou…

PLACKA Tým nevěsty
28,00

PLACKA Tým nevěsty

Krásný doplněk na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou s kamarádkami nebo jako rekvizita do fotokoutku. Připínací placka Tým nevěsty má rozměr 5,6 cm. Cena za jeden kus.

BRÝLE na rozlučku Tým nevěsty
163,00

BRÝLE na rozlučku Tým nevěsty

Originální brýle v růžovo-zlaté barvě, s nápisem "Team Bride", které zaručeně pobaví. Zlato-růžové brýle s nápisem Team Bride nesmí chybět na žádné pořádné rozlučce se svobodou. Tento papírový doplněk se Vám určitě bude líbit. Balení obsahuje 8 ks Kombinujte s dalšími doplňky na rozlučku se svobodou z naší nabídky.

DÁMSKÉ tričko Tým nevěsty vel.S
330,00

DÁMSKÉ tričko Tým nevěsty vel.S

Krásné tričko na rozlučku se svobodou. S tímto tričkem budete mít nezapomenutelné fotky a památku na skvělou dámskou jízdu. Vysoká kvalita a perfektní ženský střih. Tričko je 100% bavlna, žebrový úplet u krku, dvojitý šev na rukávech a spodním lemu, postranní švy.

DÁMSKÉ tričko Tým nevěsty vel.M
332,00

DÁMSKÉ tričko Tým nevěsty vel.M

Tričko na dámskou jízdu vašeho života. S tímto tričkem zaručujeme nazapomenutelné fotky. Vysoká kvalita a perfektní ženský střih. Tričko je 100% bavlna, žebrový úplet u krku, dvojitý šev na rukávech a spodním lemu, postranní švy.

Tymián BIO 25g
55,00

Tymián BIO 25g

Tymián vyvolává vzpomínky na dovolenou na Krétě. Zemitě peprná chuť připomíná anýz, mátu a kafr a dodává středomořským jídlům jejich charakteristickou chuť. Tymián se velmi dobře hodí k cibuli, vínu a pivu. Pórek s máslem, bílým vínem a tymiánem dušený v troubě je neuvěřitelně chutný a hodí se téměř ke všemu. Vynikající jsou s tímto středomořským kořením rovněž rajčata, jehněčí, houby a brambory. Skladujte v suchu a chladu.