BRIO Vláček se 2 vagonky
449,00

BRIO Vláček se 2 vagonky

Vláček se 2 vagonky Jedná se o novou verzi klasického BRIO dřevěného vláčku s 2 vagonky. Hračka zahrnuje lokomotivu, vagonky s magnetickým spojením a dřevěný náklad, který můžete zvedat pomocí BRIO magnetického jeřábu! Připojte vagonky za lokomotivu a můžete vyrazit! Tato dřevěná hračka nikdy nevyjde z módy: světlá kola, spojení magnetem a dřevěný náklad. - Věková katergorie: 2+ - Velikost výrobku: 20,4 × 3,4 × 4,7 cm - Počet dílků: 5 ks

KONFETY kolečka opálová 15g
40,00

KONFETY kolečka opálová 15g

č. 55KONS45017 KONFETY kolečka opálová 15g Opálová třpytivá kolečka dokonale ozdobí Váš slavnostní párty stůl. Konfety ve tvaru koleček se dají využít na jakékoliv akci, oslavě či svatební tabuli. Stačí je lehce rozházet po stole a působí velice dekorativně a vkusně. Dají se také využít pro plnění do transparentních balonků. Balení : 15 g.

Protiskluzová kolečka do vany
289,00

Protiskluzová kolečka do vany

Protiskluzová samolepicí kolečka vyrobená z neklouzavého silikonu jsou vhodná nejen do vany a sprchového koutu, ale třeba i na kluzké dlaždice koupelen, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Kolečka jsou vyrobena z odolného silikonu a je možné je umístit do libovolného tvaru v libovolném množství. Díky jednoduché aplikaci a odolnému materiálu koleček je možné je nalepit i na frekventovaná místa v koupelně bez obav z poškození.

KONFETY kolečka zlatá 15g
40,00

KONFETY kolečka zlatá 15g

č. 55KONS45019 KONFETY kolečka zlatá 15g Dekorační stříbrné konfety jsou vyrobené z měkké, metalizované zlaté fólie. Konfety ve tvaru koleček se dají využít na jakékoliv akci, oslavě či svatební tabuli. Perfektní jako doplněk elegantní stolní dekorace. Zlaté konfety jsou také ideální pro vyplněním transparentních balónků. Balení : 15 g.