SPONA - sako
564,00

SPONA - sako

Slušivé, mladistvé sáčko se zajímavě řešeným zapínáním na sponu. Vhodné do kombinace s šaty, k sukni i kalhotám. Riflový vzhled.

Systemair FK 150 spona
230,00

Systemair FK 150 spona

Systemair FK 150 je rychloupínací spona, která slouží ke zjednodušení instalace a demontáže kruhových ventilátorů Systemair za účelem čištění, oprav či údržby. Rychloupínací spona Systemair FK 150 disponuje 8mm hrubou těsnicí neoprenovou vrstvou, která je navržena tak, aby pohlcovala značné množství generovaných vibrací a také zajistila těsnost. Spona je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu. Spona se uzavírá pomocí 2 ks šroubů.

Systemair FK 355 spona
403,00

Systemair FK 355 spona

Systemair FK 355 je rychloupínací spona, která slouží ke zjednodušení instalace a demontáže kruhových ventilátorů Systemair za účelem čištění, oprav či údržby. Rychloupínací spona Systemair FK 355 disponuje 8mm hrubou těsnicí neoprenovou vrstvou, která je navržena tak, aby pohlcovala značné množství generovaných vibrací a také zajistila těsnost. Spona je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu. Spona se uzavírá pomocí 2 ks šroubů.

Systemair FK 400 spona
479,00

Systemair FK 400 spona

Systemair FK 400 je rychloupínací spona, která slouží ke zjednodušení instalace a demontáže kruhových ventilátorů Systemair za účelem čištění, oprav či údržby. Rychloupínací spona Systemair FK 400 disponuje 8mm hrubou těsnicí neoprenovou vrstvou, která je navržena tak, aby pohlcovala značné množství generovaných vibrací a také zajistila těsnost. Spona je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu. Spona se uzavírá pomocí 2 ks šroubů.

spona na kravatu laser
990,00

spona na kravatu laser

  Spona na kravatu 100R1271 Elegantní a zároveň velice praktický doplněk. Doplněný decentními iniciálami, které Vám laserem nesmazatelně do spony vepíšeme, získáte originální dárek nejen pro svého partnera.  Povrchová úprava: rhodium. Dodáváme v pevném zaklapávacím koženkovém pouzdru. Tip pro Vás: Jak správně nosit sponu na kravatu? Sponu na kravatu se doporučuje upevnit mezi třetím a čtvrtým knoflíkem na košili.