Bormiolli Miska skleněná EBRO 12,5 cm, 6 ks
239,00

Bormiolli Miska skleněná EBRO 12,5 cm, 6 ks

Sada skleněných misek EBRO od značky Bormioli z tvrzeného bílého skla s průměrem 12,5 cm. Lze je používat v mikrovlnné troubě i mýt v myčce nádobí. Talíře jsou odolné proti poškrábání a otěru, tepelnému šoku, také jsou neporézní a proto zabraňují usazování bakterií.

Skleněná andělka 12 cm
129,00

Skleněná andělka 12 cm

Kouzelná vánoční dekorace Skleněná Andělka bude chránit svého majitele před nemocemi a neštěstím. V novém roce vám přinese úspěch. Andělka je krásná vánoční dekorace i dárek pro všechny vaše blízké. Materiál: sklo Rozměr: 4,5 x 12 cm

Skleněná miska Ego Dekor Flora, ⌀ 14 cm
139,00

Skleněná miska Ego Dekor Flora, ⌀ 14 cm

Nechte se unést květinovanou kolekcí nádobí s názvem Flora, která je vyrobena z recyklovaného skla. A tak doma budete mít nejen krásný a praktický kousek, ale zároveň vás může hřát na srdci, že jste pomohli světu o kousíček k lepšímu životnímu prostředí.

Miska skleněná zapékací 11,6 cm
53,00

Miska skleněná zapékací 11,6 cm

Miska zapékací z varného skla, průměr 11,6 , výška 4,8 cm. Miska je vyrobena z tvrdého boritokřemičitého skla, které je velmi odolné, jak mechanicky, tak i teplotně. Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost (teplotní rozsah -40 až / 300 st. C),(sklo je hladké a neporézní, snadná údržba (lze mýt v myčkách na nádobí), ekologický materiál. V nabídce máme i další 2 malé zapékací misky a různé velikosti a tvary pekáčů z varného skla.