Orion Miska porc. TRIO 124734
88,00

Orion Miska porc. TRIO 124734

Miska TRIO zaručí příjemné servírování oliv, oříšků, zeleniny a nebo různých omáček a dresinků ke grilovanému masu. Hodí se i na sladké mini deserty. Materiál: porcelán. Barva bílá. Rozměry: 27 x 9,5 x 6 cm.

Miska porc. GREEN hranatá ORION
59,00

Miska porc. GREEN hranatá ORION

Miska hranatá s dekorem. Materiál: porcelán. Rozměry: 14x14x4,5 cm. Vhodné do myčky na nádobí, ale z důvodu použití mycích prostředků do myčky na nádobí může dojít k rychlejšímu opotřebení materiálu u dekoru - omytí dekoru, není důvodem reklamace.

MODERNÍ ČERVENÁ DESIGNOVÁ MISKA 350ml
1 999,00

MODERNÍ ČERVENÁ DESIGNOVÁ MISKA 350ml

Moderní sytě červená dvojitá miska do moderních interiérů. Ve stojanu jsou usazeny dvě nerez misky o stejné velikosti. Jednu lze naplnit granulemi či jiným krmivem a do druhé můžete nalít vodu. Obě misky jsou vyjímatelné a tak je lze mýt v myčce nádobí. Nerezové misky mají výhodu ve snadné údržbě a v tom, že se na nich nemá co ulomit, odloupat či poškrábat. Díky tomu bude povrch stále hladký a nehrozí, že by si pejsek o nějakou nerovnost poškrábal jazyk. Misky jsou malinko zvýšené. Pokud máte menší rasu a pejsek je již starý, nebude se muset ke krmivu tolik ohýbat, čímž mu můžete značně…