BOSS BGD-01 Kytarová kosmetika
259,00

BOSS BGD-01 Kytarová kosmetika

Kytarová kosmetika. BGD-01 je kytarový čistič bez agresivních chemikálií, které by mohly poškodit povrch vašeho nástroje. Bezpečně odstraňuje pot, nečistoty a mastnotu. Vhodné pro každodenní použití. Složení bez silikonu a vosku nezanechává stopy. Vyrobeno v USA. Balení 118 ml.

Bigbends AXS Mit Kytarová kosmetika
249,00

Bigbends AXS Mit Kytarová kosmetika

Kytarová kosmetika. BIG BENDS AXS MIT AXS Mit je čistící rukavice vyrobená z mikrovlákna. Jen pro představu – tato vlákna jsou 10× tenčí než hedvábí a na jednom čtverečním palci je jich 70 000. Je dokonale vhodná pro péči o tělo nástroje, krk, hmatník, struny i kovový hardware.

Bigbends Encore Scratch Remover 8 Kytarová kosmetika
1 290,00

Bigbends Encore Scratch Remover 8 Kytarová kosmetika

Kytarová kosmetika. BIG BENDS ENCORE SCRATCH REMOVER Encore Scratch Remover je přípravek vhodný pro odstranění drobných vrypů, škrábanců, odřenin a dalších poškození laku. Je schopný navrátit Vašemu nástroji vzhled, jaký měl na konci výroby v továrně.

Bigbends String Wipes 50 Kytarová kosmetika
219,00

Bigbends String Wipes 50 Kytarová kosmetika

Kytarová kosmetika. BIG BENDS STRING CLEANING WIPES String Clearing Wipes je balení 50 kusů čistících utěrek na struny vyrobených z nejkvalitnější bavlny. S jejich pomocí můžete snadno ze strun odstranit mastnotu a špínu. Tím se strunám prodlužuje životnost a Vám se pak bude lépe hrát.

KN Kytarová dílna Romana Horkého 1
475,00

KN Kytarová dílna Romana Horkého 1

Škola hry na kytaru „Kytarová dílna Romana Horkého“ je nový ojedinělý a velkolepý projekt, který nemá v naší republice obdoby. Roman Horký je uznávaný kytarista, skladatel, textař a frontman skupiny Kamelot, která se řadí mezi špičku folkové scény už 36 let. Jelikož je již léta dotazován na svůj nezaměnitelný způsob hry na kytaru, rozhodl se nechat nahlédnout "pod pokličku" svého umění a umožnit tak současným kytaristům zdokonalit ovládání tohoto populárního hudebního nástroje a ještě lépe - inspirovat další lidi ke hře na kytaru a rozšířit tak, v dnešní přetechnizované době, lásku k…