SodaStream JET černý
1 569,33

SodaStream JET černý

SodaStream Jet TEMNÝ KÁMEN výrobník perlivé vody * mechanický výrobník pro přípravu perlivé vody doma * dlouhodobě nejoblíbenější typ výrobníku perlivé vody * střídmá konstrukce s nezbytnými funkcemi a jednoduchou obsluhou ještě navíc posílená příznivou cenou * luxusní barevné provedení výrobníku Jet s uhlově tmavými metalickými tóny * čím více stlačení, tím více je voda perlivá * snadno pochopitelná obsluha „natočit vodu, zašroubovat lahev, stlačit tlačítko" * budou vám fungovat velké plastové lahve SodaStream typu Jet (1 l) nebo lahve malé (0,5 l) * bombička s potravinářským CO2 plynem…

SodaStream JET WHITE PartyPack
1 799,00

SodaStream JET WHITE PartyPack

Výrobník domácí perlivé vody v univerzálním čistě bílém provedení. SodaStream JET WHITE PartyPack je snadný na obsluhu – počtem stisknutí ovladače je voda perlivá právě tak, jak máte rádi. Součástí balení je sada 3 lahví typu Jet a 3 různé příchutě.

SodaStream JET WHITE sada
1 599,00

SodaStream JET WHITE sada

Sodastream JET White je dokonalý výrobník sody, který pracuje na mechanickém principu. Sodastream vám připraví nasycenou vodu, přesně podle vašich představ. Díky Sodastreamu už nikdy nebudete muset nosit těžké minerálky.

SodaStream JET Black&White (42002222)
1 699,00

SodaStream JET Black&White (42002222)

Výrobník sody pro výrobu sody a perlivých nápojů, bombička s CO2, lahev Výrobník sody SodaStream JET Black&White je skvělým pomocníkem pro výrobu sody a perlivých nápojů. Vyniká svým luxusním černo-bílým designem a jednoduchou přípravou osvěžujících sycených nápojů. Šetří vaše náklady a nespotřebovává žádnou energii. Velmi snadná údržba a čištění. Již žádné starosti s taháním lahví a balených vod. Nyní v limitované exkluzivní edici.Výrobník sody SodaStream JET Black&amp…

SodaStream Jet TEMNÝ KÁMEN
1 899,00

SodaStream Jet TEMNÝ KÁMEN

Výrobník domácí perlivé vody v luxusním barevném provedení s uhlově tmavými metalickými tóny. SodaStream Jet TEMNÝ KÁMEN vytvoří tak perlivou vodu, jak požadujete – stačí jen stisknout tlačítko. Přístroj je kompatibilní s velkými plastovými lahvemi SodaStream typu Jet (1 l) nebo malými lahvemi (0,5 l).

SodaStream JET Black&White
1 599,00

SodaStream JET Black&White

Sodastream JET Black&White. Exkluzivní černobílá limitované edice v omezeném počtu kusů. Je to dokonalý výrobník sody, který pracuje na mechanickém principu. Sodastream vám připraví nasycenou vodu, přesně podle vašich představ. Díky Sodastreamu už nikdy nebudete muset nosit těžké minerálky.