Servírovací Vozík Warehouse
8 999,00

Servírovací Vozík Warehouse

Tento atraktivní servírovací vozík z masivu mangového dřeva působí díky lakovanému a voskování povrchu obzvláště přírodně. Příjemný kontrast dotvářejí kovové černé prvky. Disponuje 3 zásuvkami, 1 výsuvnou deskou, 1 držákem na nádobí, odkládání pro láhve a sklenice a 1 odkládací polici. Díky 4 kolečkům lze ho jednoduše posunout tam, kde je potřeba. Ideální volba pro Váš domov, Vaši hosté budou ohromeni tímto vozíkem!

Servírovací Vozík Lima
999,00

Servírovací Vozík Lima

Ocelový vozík LIMA s práškovou bílou barvou poskytuje další úložný prostor, kdekoli ho potřebujete - ať už v kuchyni, jídelně, v kanceláři, dílně, komoře nebo v koupelně. Při rozměrech přibližně 43 x 80,5 x 37 cm (Š x V x H) je možno zatížit tři kovové koše - celkově model zvládne až dvanáct kilogramů. Se čtyřmi tvrdými kolečky je možné ho rychle a jednoduše přemisťovat z jednoho místa na druhé - flexibilní, ovladatelné a jednoduše praktické!   Nejdůležitější informace:

Butlers Servírovací vozík žula/bambus
5 490,00

Butlers Servírovací vozík žula/bambus

Servírovací vozík ROLLING STONE je všude tam, kde potřebujete pomoc v kuchyni či při servírování. S plochou na řezání, zásuvkami na kuchyňské pomůcky, poličkou, drátěnými koši a praktickými držáky na láhve. Rozměry: Š 64 x H 54 x V 92 cm. Materiál: bambusové dřevo, granitová pracovní deska.

Servírovací Vozík Damien
2 999,00

Servírovací Vozík Damien

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE. Extravagantní vozík v černé s rovnými liniemi disponuje množstvím úložného prostoru. Vyrobený z borovice v kombinaci s MDF, horní deska vzhled nerezu.

Servírovací Vozík Hendrik
1 999,00

Servírovací Vozík Hendrik

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE. Servírovací vozík vyrobený z MDF a dřeva se 4 kolečky, díky čemuž je možné vozík přemístit podle potřeby

Deokork Kovový servírovací vozík
5 399,00

Deokork Kovový servírovací vozík

Vyrobeno v České republice, kvalitní výrobek.V oblibě zahradního nábytku je také kov. Právě tento materiál získává znovu přízeň majitelů zahrad. Asi proto, že celokovový nábytek je praktický a dobře se udržuje.I když ho zapomeneme ukrýt před deštěm, nic se mu nestaneLehce se barevně sladí s plotem a ostatními zahradními doplňky.Komaxit je moderní technologie povrchové úpravy kovů práškovou barvou. Barva se nanáší na kovový povrch a následně dochází k jejímu vypalování při teplotě cca 160-200 °C.Výhody komaxitu: bezkonkurenční kvalita povrchové úpravy vysoká životnost zabraňuje korodování …

CENTURY Servírovací vozík
2 790,00

CENTURY Servírovací vozík

pro 6 lahví maximální zatížení 30 kg 4 kolečka, z nichž 2 jsou opatřena brzdou vhodné pro venkovní použití výrobek je dodáván sestavený pokyny pro údržbu: chraňte před dlouhodobou vlhkostí, očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou, pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem Dopřejte si sluncem zalité chvilky klidu u romanticky laděného venkovního servírovacího stolku CENTURY v bílém provedení a užívejte si…

Servírovací Vozík Elle
2 499,00

Servírovací Vozík Elle

Tento artikel je k dispozici pouze ONLINE. Vozík ve venkovním stylu zhotovený z kaučukového dřeva v kombinaci z MDF ve světle šedej barve, horní pracovní deska je v přírodní barvě. 1 zásuvka, 1 dveře a 2 otevřené přihrádky zabezpečí praktický úložný prostor. Vozík je možné díky 4 kolečkám přemístit, proto je vděčným pomocníkem při grilování nebo při obsluze hostů.