TERMOSTAT DRÁT.PROG.THR870BEE
3 059,00

TERMOSTAT DRÁT.PROG.THR870BEE

Elektronický pokojový termostat Honeywell THR870BEE pro regulaci vytápěcího nebo chladicího systému. Nastavení teploty po 0,5°C na přehledném LCD displeji je možné v rozmezí 5°C – 35°C. Disponuje funkcí týdenní program a umožňuje uživatelské nastavení teploty 6× za den. Termostat má 3 různé barvy krytů. Všeobecné vlastnosti: Regulace vytápěcího nebo chladicího systému LCD displej Ochrana proti zamrznutí (5 °C) Posun naměřené teploty Elektronický pokojový termostat – 3 různé barvy krytů Týdenní program, uživatelsky…

Stolní lampa ON/OFF
209,00

Stolní lampa ON/OFF

Stolní lampa ve formě spínače. Kontrolka LED se rozsvítí, když se stiskne tlačítko ON a osciluje. Funguje na 3 baterie AA (nejsou součástí balení) nebo USB kabel (je součástí dodávky). Z plastu a ABS. Měří 9,5x19,5x5,4 cm.

EMOS PŘÍLOŽNÝ TERMOSTAT T80
213,00

EMOS PŘÍLOŽNÝ TERMOSTAT T80

Drátový příložný termostat s manuálním ovládáním. VLASTNOSTI: Drátový příložný termostat Manuální Vytápěcí a chladící systém Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu.

EMOS PROSTOR. TERMOSTAT T13RF
869,00

EMOS PROSTOR. TERMOSTAT T13RF

Bezdrátový programovatelný elektronický pokojový termostat je určen k ovládání topných nebo klimatizačních systémů. VLASTNOSTI: Ochrana proti zamrznutí Funkce prázdniny Bezdrátový Programovatelný elektronický pokojový termostat Vytápěcí a chladící systém 1 uživatelsky nastavitelný program nebo uživatelsky nastavitelná teplota (4× za den) Komfortní a úsporná teplota Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu.

Termostat Elektrobock PT32 GST
4 299,00

Termostat Elektrobock PT32 GST

Inteligentní prostorový termostat ELEKTROBOCK PT32 je inteligentní termostat s možností dálkového ovládání pomocí mobilního telefonu. Termostat disponuje GSM jednotkou a s vloženou SIM kartou do termostatu lze skrze aplikaci ve Vašem chytrém telefonu s operačními systémy Android či iOS plně ovládat termostat na dálku pomocí SMS. Termostat je vhodný ke všem kotlům, které vyžadují bezpotencionální (beznapěťové) spínací kontakty (např. plynové kotle, elektro - kotle, oběhová čerpadla, termoelektrické pohony...