SMYSSLY Intense Hyaluronic Acid Serum 4%  Intenzinví sérum  20ml
1 330,00

SMYSSLY Intense Hyaluronic Acid Serum 4% Intenzinví sérum 20ml

Hlavní účinky: Zajišťuje dokonalou hydrataci, omezuje tvorbu vrásek a vyhlazuje pleť. Složení: Kyselina hyaluronová zajišťuje dokonalou hydrataci, omezuje tvorbu vrásek a vyhlazuje pleť. Způsob použití: Pro optimální výsledky aplikujte kyselinu 2x denně, nejlépe ráno a večer. Odličte se a opláchněte tvář vlažnou vodou. Poté na pleť naneste 1-2 kapky séra a jemně vmasírujte konečky prstů do pleti, nevynechejte ani krk a dekolt. Nechte vstřebat 2 minuty a pak můžete aplikovat krém či olej.

SMYSSLY Intense Hyaluronic Acid Serum 1%  Intenzinví sérum 20ml
1 020,00

SMYSSLY Intense Hyaluronic Acid Serum 1% Intenzinví sérum 20ml

Hlavní účinky:Zajišťuje dokonalou hydrataci, omezuje tvořbu vrásek a vyhlazuje pleť. Složení:Kyselina hyaluronová zajišťuje dokonalou hydrataci, omezuje tvořbu vrásek a vyhlazuje pleť. Způsob použití:Pro optimální výsledky aplikujte kyselinu 2x denně, nejlépe ráno a večer. Odličte se a opláchněte tvář vlažnou vodou. Poté na pleť naneste 1-2 kapky séra a jemně vmasírujte konečky prstů do pleti, nevynechejte ani krk a dekolt. Nechte vstřebat 2 minuty a pak můžete aplikovat krém či olej.

Hyaluron N-Medical sérum 30ml
629,00

Hyaluron N-Medical sérum 30ml

Hyaluron N-Medical sérum 30ml Hyaluron N-Medical bio-sérum je vysoce účinné sérum vytvořené pro profesionály v kosmetických salónech a na kosmetických klinikách. Bio-sérum se vyrábí za nejpřísnějších hygienických a technologických podmínkách v České republice a je kontrolováno v laboratořích, aby splnilo ta nejpřísnější kritéria a dostalo se vám do rukou to nejkvalitnější, co umíme vyrobit.

Hyaluron N-Medical sérum 100ml
2 369,00

Hyaluron N-Medical sérum 100ml

Hyaluron N-Medical sérum 100ml Hyaluron N-Medical bio-sérum je vysoce účinné sérum vytvořené pro profesionály v kosmetických salónech a na kosmetických klinikách. Bio-sérum se vyrábí za nejpřísnějších hygienických a technologických podmínkách v České republice a je kontrolováno v laboratořích, aby splnilo ta nejpřísnější kritéria a dostalo se vám do rukou to nejkvalitnější, co umíme vyrobit.