LAMPION papírový růžový 45cm ks1
75,00

LAMPION papírový růžový 45cm ks1

č. 55LAP45081 Lampion kulatý růžový, průměr 45cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení).

LAMPION papírový bílý 45cm
75,00

LAMPION papírový bílý 45cm

č. 55LAP45008 LAMPION papírový bílý průměr 45cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)

LAMPION papírový světle zelený 45cm 1ks
75,00

LAMPION papírový světle zelený 45cm 1ks

č. 55LAP45102J Lampion kulatý světle zelený 45 cm průměr 20cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstukce. V nabídce máme lapiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizbůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)

LAMPION papírový růžový 35cm 1ks
55,00

LAMPION papírový růžový 35cm 1ks

č .55LAP35081 Lampion kulatý růžový 35 cm průměr 20cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)

LAMPION Papírový lampion - mátová
59,00

LAMPION Papírový lampion - mátová

A hned máme náladu na party. Klasický papírový lampion ve vzhledu skládané harmoniky LAMPION s kostrou a držákem na čajovou svíčku. Na zahradní oslavy, veselé narozeninové party nebo do Vašeho baru ve sklepě je naprosto ideální. Vyroben z nehořlavého materiálu. K dostání v různých barvách.

LAMPION papírový světle růžový 35cm 1ks
55,00

LAMPION papírový světle růžový 35cm 1ks

č. 55LAP35081J Dekorační papírové stínidlo světle růžové průměr 35cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení).

Lampión papírový pirátský 1ks
65,00

Lampión papírový pirátský 1ks

č. 1695747 Lampión papírový pirátský Černý lampion s barevným motivem piráta má po rozložení tvar koule o průměru 25 cm. Má závěsné poutko. Balení obsahuje 1 ks. cena za balení V naší nabídce si vyberete mnoho dalších doplňků a dekorací pro snadnou kombinaci s touto tématikou.

LAMPION papírový "Duha" 20cm
45,00

LAMPION papírový "Duha" 20cm

č. 404534 LAMPION papírový "Duha" 20cm Dekorační závěsný pruhovaný lampion s poutkem pro snadné zavěšení. Do lampionu lze použít led osvětlení. Není součást balení

Lampion kulatý 45cm zlatý
75,00

Lampion kulatý 45cm zlatý

č. 55LAP45019 Dekorační papírové stínidlo průměr 45cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstukce. V nabídce máme lapiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizbůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)