Kořenka skleněná s dřevěným víčkem WALLIBUCK 200 ml
33,00

Kořenka skleněná s dřevěným víčkem WALLIBUCK 200 ml

Skleněná kořenka WALLIBUCK s dřevěným víčkem, objem 200 ml, rozměry: výška 9,5 cm, šířka 6 cm, délka 8 cm.Dřevěné víčko má pevné gumové těsnění, tvar kořenky je přizpůsoben pro polohování. V kombinaci se dřevem tvoří elegantní doplněk pro každodenní radost z vaření. Kořenka se vyrábí rovněž s víčkem plechovým a plastovým v mnoha barevných variantách. 23 KS IHNED K ODBĚRU. Po vyprodání bude dodací lhůta opět prodloužena.

Vivo Konferenční stolek VIKON
7 585,00

Vivo Konferenční stolek VIKON

Barva: stříbrná Délka: 39 cm Materiál: hliník Šířka: 50 cm Výška: 39 cm   Designový konferenční stolek VIKON je vytvořen pouze z kvalitních materiálů, jeho neotřelý design povýší Vaši domácnost na novou úroveň. Stolek se hodí do většiny domácností.

Dámská crossbody kabelka Enrico Benetti 64034 - hnědá
799,00

Dámská crossbody kabelka Enrico Benetti 64034 - hnědá

Dámská crossbody kabelka značky Enrico Benetti. Představujeme Vám dámskou crossbody kabelku značky Enrico Benetti z kolekce Colombes. Kabelka se uzavírá na zip, po jejím otevření Vám kabelka nabídne dvě samostatné kapsy . Uvnitř první najdete otevřenou kapsu na drobnosti a uvnitř druhé kapsu na zip. Poslední kapsičku na zip najdete na zadní straně kabelky. Součástí kabelky je nastavitelný popruh přes rameno.