Levenhuk Strike 60 NG
2 377,00

Levenhuk Strike 60 NG

Dětský hvězdářský dalekohled je ideálním modelem pro vstup do světa astronomie. 233× zvětšení, pevný stativ, sada plakátů a příručka o astronomii v balení.

Skleněná nádoba na nápoje, 6 l
599,00

Skleněná nádoba na nápoje, 6 l

Pokud máte děti, tuto nádobu velmi oceníte. Stejně tak vám pomůže při pořádání zahradní slavnosti nebo svatby. 6 litrů nápoje je neustále k dispozici a díky praktickému kohoutku se každý obslouží sám. Stačí postavit na podnos s příslušným počtem sklenic. Materiál: sklo Objem: 6 l.

Dvojitá nádoba s připorníkem
149,00

Dvojitá nádoba s připorníkem

Lunchbox se skládá ze dvou praktických nádob o objemu 0,75 litru a speciální přihrátky pro příbory a ubrousky. Vhodné k použití jak pro ohřev jídla v mikrovlnné troubě, tak pro skladování v ledničce nebo mrazáku. Skvělý na přepravu oběda do kanceláře, do školy, do práce atd. Z polypropylenu. Měří 24x15x10,5h cm.

Reflexní vesta SPARK Neon Reflexní žlutá - 6XL
1 090,00

Reflexní vesta SPARK Neon Reflexní žlutá - 6XL

Reflexní vesta SPARK Neon je univerzální sportovní vesta se širokou škálou využití. Přední strana vesty je tvořena z větruodolného funkčního materiálu, zatímco zadní část je tvořena prodyšnou síťovinou. Na bocích se nachází široké reflexní pruhy, které zajišťují maximální viditelnost. Vzhledem k použitým materiálům je reflexní vesta SPARK Neon voděodolná a zároveň prodyšná. Velikost lze upravit pomocí dotahovacích pásků na obou bocích. Unisexové provedení je vhodné jak pro ženy, tak pro muže.Technický popis: kvalitní materiál voděodolná přední část z větruodolného materiálu zadní…