Dentální páratka SOFTdent 50ks
65,00

Dentální páratka SOFTdent 50ks

Jemná dentální nit snadno odstraní zubní kámen Široká rukojeť pro komfortní a stabilní držení Špičatý konec párátka odstraní dokonale zbytky jídla Praktický uzavíratelný obal Odstranění plaku z prostorů mezi zuby, které nelze čistit zubním kartáčkem Balení: 50ks

Dentální nit voskovaná + dentální párátka 50 m
33,50

Dentální nit voskovaná + dentální párátka 50 m

Voskovaná dentální nit s mentolovou příchutí důkladně odstraní všechny nečistoty z těžko dostupných mezizubních prostor. Voskovaný povrch navíc umožní snadnější proniknutí mezi zuby i následný pohyb. Mentolová chuť zpříjemní čištění.

Dentální nit SOFTdent 50m 1ks
75,00

Dentální nit SOFTdent 50m 1ks

Použití: Na jedno použití si připravte asi 30cm nitě a obtočte ji kolem prostředníčků na každé ruce. Nit se uchytí mezi palec a ukazováček na každé ruce tak, aby napnutá nit mezi prsty byla dlouhá asi 5cm. Nit se jemně zavede mezi zuby pilovitým pohybem. Nikdy nepoužívejte pohyb zepředu dozadu - dásně byste si mohl nepříjemně poranit. Až je zub očištěn vždy použijte nový díl nitě a pokračujte. Balení: 50m

Dentální nit SOFTdent 50m 1ks
81,00

Dentální nit SOFTdent 50m 1ks

Hladká voskovaná nit s čerstvou mátou pro zdravé zuby a dásně účinně odstraňuje zbytky jídla z mezizubních prostor. Rovněž zabraňuje zápachu z úst a snižuje riziko paradontózy.

DENTÁLNÍ KARTÁČKY 500g - 50ks
399,00

DENTÁLNÍ KARTÁČKY 500g - 50ks

Jakostní znaky: Hrubý protein min. 5procent, hrubé tuky max. 6procent, hrubá vláknina min. 5procent, vlhkost max. 22procent, hrubý popel max. 7procent. Složení: Kukuřičná moučka 60procent, rýžová moučka 30procent, kuřecí maso 3procent, rybí maso 5procent, sorbital, glycerol, sorban draselný, sůl. Krmný návod: Podávejte jako příležitostný pamlsek. Zajistěte zvířeti přístup k čerstvé vodě. Skladujte při teplotě do 20°C a relativní vlhkosti do 60procent. Zabraňte přímému slunečnímu záření. Po otevření spotřebujte co nejdříve.