Casarredo Botník VIOLA
1 320,00

Casarredo Botník VIOLA

Jednoduchý bílý botník s šedým polštářkem. Vhodný do moderního interiéru. Ideální, pokud sháníte botník, který nezabere příliš místa a má menší úložný prostor. Praktický doplněk, který se bude skvěle vyjímat v každé předsíni. Je vyroben z laminované dřevotřísky bílé barvy, nahoře je polštářek potažený látkou v šedé barvě. Úchyty na dvířkách jsou plastové.  Dodáváme v demontovaném stavu.

Botník VIOLA
1 999,00

Botník VIOLA

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Moderní stylový botník. Je vyroben z kvalitního lamina bílé barvy, nahoře je polštářek potažen látkou šedé barvy. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Botník VIVA 4K wenge
2 190,00

Casarredo Botník VIVA 4K wenge

Vysoký výklopný botník se 4 dvířky. Vhodný do moderního interiéru. Zajímavý design v podobě jasně viditelné struktury dřeva. Praktický doplněk, který se bude skvěle vyjímat v každé předsíni. Boty můžete uložit do prostoru za třemi vyklápěcími dvířky. Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky v barvě wenge. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Úchyty na dvířkách jsou vyrobeny z plastu. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Botník VIVA 2K1S bílá
1 260,00

Casarredo Botník VIVA 2K1S bílá

Bílý dvoudveřový botník s 1 zásuvkou v moderním provedení. Praktický doplněk s jednoduchým designem, který se bude skvěle vyjímat v každé předsíni. Boty můžete uložit do prostoru za dvířky, zásuvka dobře poslouží pro uskladnění krémů a kartáčů na boty.  Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky v barvě matná bílá. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou.  Úchyty na zásuvce i dvířkách jsou vyrobeny z plastu.  Pojezdy v zásuvce jsou kovové s plastovými kolečky. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Botník VIVA 3K wenge
1 770,00

Casarredo Botník VIVA 3K wenge

Tmavý botník se 3 výklopnými dvířky. Vhodný do moderního interiéru. Praktický doplněk s jednoduchým designem, který se bude skvěle vyjímat v každé předsíni. Botník je zhotoven z laminované dřevotřísky v barvě wenge. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou.  Úchyty na dvířkách jsou vyrobeny z plastu.  Dodáváme v demontovaném stavu.