Bormioli Džbán Bistrot 1 l
79,00

Bormioli Džbán Bistrot 1 l

Praktický pomocník nejen v horkých letních dnech. Připravte pro návštěvu pohoštění a abyste nemuseli odbíhat kvůli doplňování vody, přichystejte si ji do tohoto praktického džbánku. Džbán je vyroben z kvalitního skla a lze do něj připravit i horké nápoje během zimního období.

OSRAM 64250 6V/20W
160,00

OSRAM 64250 6V/20W

typ produktu: halogen svítivost: 480 lm výkon: 20 W napětí: 6 V teplota chromatičnosti: 3050 °K patice: G4 kompatibilita: elektronické spotřebiče opatřené odpovídající paticí rozměry: 9 x 31 mm Stránky výrobce (ENG)  

Židle Bora bistrot
1 513,00

Židle Bora bistrot

Designová plastová židle Bora je vyrobena v Itálii firmou Nardi. Výrobní materiál židle je nejkvalitnější polypropylen, díky čemu se židle hodí jak pro vnitřní i venkovní použítí. Plastová židle Bora je ideální pro veškeré veřejné prostory jako jsou letní zahrádky kaváren, či restaurací, tak i pro domácí užití. Vyberte si z nepřeberného množství barevných provedení. Židle je stohovatelná.

Židle Riva bistrot
1 573,00

Židle Riva bistrot

Designová plastová židle Riva je vyrobena v Itálii firmou Nardi. Výrobní materiál židle je nejkvalitnější polypropylen, díky čemu se židle hodí jak pro vnitřní i venkovní použítí. Židle je ideální pro veškeré veřejné prostory jako jsou letní zahrádky kaváren, či restaurací, tak i pro domácí užití. Vyberte si z nepřeberného množství barevných provedení. Židle je stohovatelná.

Podnos Antic Line Bistrot
1 019,00

Podnos Antic Line Bistrot

Hodí se na chalupu, hodí se do funky interiéru, hodí se ale i do rustikálně zařízeného domova. Dekorace Antic Line jsou vytvořené tak, že se velmi snadno kombinují nejen samy mezi sebou, ale i s jakýmkoli stávajícím interiérem. Takže se chopte lehce vintage i lehce zábavného stylu a běžte do toho!

Vývrtka na víno Bistrot
289,00

Vývrtka na víno Bistrot

Antic Line, to je spojení industriálního stylu, retro nádechu a vzpomínek na staré dobré časy. A tak vznikají dekorace a nábytek, které jsou krásně nostalgické i syrově kovové zároveň. Že se tento styl nehodí do vašeho moderně zařízeného domova? Právě naopak!

Židle Costa bistrot
1 513,00

Židle Costa bistrot

Designová plastová židle Costa je vyrobena v Itálii firmou Nardi. Výrobní materiál plastové židle je nejkvalitnější polypropylen, díky čemu se židle hodí jak pro vnitřní i venkovní použítí. Židle je ideální pro veškeré veřejné prostory jako jsou letní zahrádky kaváren, či restaurací, tak i pro domácí užití. Vyberte si z nepřeberného množství barevných provedení. Židle je stohovatelná.