LAMPION Papírový lampion - mátová
59,00

LAMPION Papírový lampion - mátová

A hned máme náladu na party. Klasický papírový lampion ve vzhledu skládané harmoniky LAMPION s kostrou a držákem na čajovou svíčku. Na zahradní oslavy, veselé narozeninové party nebo do Vašeho baru ve sklepě je naprosto ideální. Vyroben z nehořlavého materiálu. K dostání v různých barvách.

LAMPION papírový bílý 45cm
75,00

LAMPION papírový bílý 45cm

č. 55LAP45008 LAMPION papírový bílý průměr 45cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)

LAMPION papírový "Duha" 20cm
25,00

LAMPION papírový "Duha" 20cm

č. 404534 LAMPION papírový "Duha" 20cm Dekorační závěsný pruhovaný lampion s poutkem pro snadné zavěšení. Do lampionu lze použít led osvětlení. Není součást balení

LAMPION papírový bílý 55cm 1ks
85,00

LAMPION papírový bílý 55cm 1ks

č. 55LAP55008 Lampion kulatý bílý 55 cm průměr 55 cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)

LAMPION papírový šampaň 55cm 1ks
75,00

LAMPION papírový šampaň 55cm 1ks

č. 55LAP55079 Lampion kulatý šampaň 55 cm průměr 20cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)

LAMPION papírový růžový 35cm 1ks
55,00

LAMPION papírový růžový 35cm 1ks

č .55LAP35081 Lampion kulatý růžový 35 cm průměr 20cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení)

LAMPION papírový růžový 45cm ks1
75,00

LAMPION papírový růžový 45cm ks1

č. 55LAP45081 Lampion kulatý růžový, průměr 45cm, vyrobeno z rýžového papíru Tvar lampionu zajišťuje pevná kovová konstrukce. V nabídce máme lampiony v různých barvách i velikostech nebo s tematickým vzorem. Dekorační lampion lze použít bez osvětlení jako prostorovou závěsnou dekoraci. Konstrukce je přizpůsobena i pro případné zavěšení žárovky. Na háček lze zavěsit osvětlení typu "dekor LED" nebo žárovku do max. 60W (žárovky nejsou součástí balení).

BANQUET Tácky papírové MY PARTY velikost 2
14,00

BANQUET Tácky papírové MY PARTY velikost 2

Jednorázové použití jednorázové použití sada 12 kusů Grilovací sezóna je tady. Nabízíme Vám kvalitní lepenkové papírové tácky, které se budou skvěle hodit jako jednorázové nádobí při grilování, opékaní nebo s sebou na výlety. Sada obsahuje 12 kusů tácků. Materiál: papír Rozměry: 13, 5 x 20, 5 cm