Banquet Dětský hrnek Sova 210 ml
49,00

Banquet Dětský hrnek Sova 210 ml

Pokud ještě nemáte rádi sovy s tímto hrníčkem si je určitě zamilujete.  Veselé sovičky budou skvělým společníkem vám i vašim dětem. Hrneček je vhodný do myčky nádobí, pro zachování sytých barev však doporučujeme mýt ručně.

Banquet Jumbo hrnek Sova 500 ml
99,00

Banquet Jumbo hrnek Sova 500 ml

Velký hrnek pro velké pijáky kávy a čaje. Potřebujete se ráno probudit a malý hrnek je pro vás opravdu malý? S tímto hrnkem byste už měli ospalá rána zvládnout s přehledem. Veselé sovičky budou skvělým společníkem vám i vašim dětem. Hrneček je vhodný do myčky nádobí, pro zachování sytých barev však doporučujeme mýt ručně.

Banquet Hrnek keramický DOTS 210 ml
40,00

Banquet Hrnek keramický DOTS 210 ml

Pěkný keramický hrnek s puntíky doporučujeme doplnit celou řadou dalších položek ve stejném designu. Hrnky spolu s mléčenkou, cukřenkou a čajovou konvičkou jsou ideální pro servírování snídaně.

BANQUET Hrnek keramický DOTS 210 ml
40,00

BANQUET Hrnek keramický DOTS 210 ml

Hrnek 210 ml DOTS je vyrobený z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Je dodáván v krémové barvě s puntíky, výška hrnku 8,5 cm, horní průměr 7,5, dolní průměr 4,9 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.

Banquet Keramický hrnek DOTS 210 ml
45,00

Banquet Keramický hrnek DOTS 210 ml

Z kvalitní keramiky Keramický hrnek DOTS s motivem puntíků vás potěší při každodenní pití kávy nebo čaje. Hrnek je vhodný jako do mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Prohlédněte si celou naši kolekci DOTS. Materiál: keramikaVýška hrnku: 8,5 cmPrůměr hrnku: horní pr. 7,5 cm, dolní pr. 4,9 cmObjem: 210 mlVhodné do mikrovlnné trouby: anoVhodné do myčky nádobí: ano

Hrnek sova 340 ml
89,00

Hrnek sova 340 ml

Pokud ještě nemáte rádi sovy, s tímto hrnečkem si je určitě zamilujete.  Veselá sovička bude skvělým společníkem vám i vašim dětem nejen při snídaních. Díky originálnímu balení hrníček využijete také jako krásný a originální dárek.Hrnek je vhodný do myčky nádobí, pro zachování sytých barev však doporučujeme mýt ručně. Je vyroben z tzv. kostního porcelánu, který se vyznačuje lehkostí, pevností a hladkým povrchem.Rozveselte svou kuchyni roztomilými sovičkami. Sova – symbol moudrosti – v oblíbené černo-červené kombinaci potěší každou hravou duši. Veselá kolekce kuchyňského textilu a porcelánu…

Hrnek Černá sova 600 ml
169,00

Hrnek Černá sova 600 ml

Pokud ještě nemáte rádi sovy, s tímto hrnečkem si je určitě zamilujete. Velký hrnek pro velké pijáky kávy a čaje. Potřebujete se ráno probudit a malý hrnek je pro vás opravdu malý? S tímto hrnkem byste už měli ospalá rána zvládnout s přehledem. Hrnek je vhodný do myčky nádobí, pro zachování sytých barev však doporučujeme mýt ručně.Rozveselte svou kuchyni roztomilými sovičkami. Sova – symbol moudrosti – v oblíbené černo-červené kombinaci potěší každou hravou duši. Veselá kolekce kuchyňského textilu a porcelánu poslouží také jako milý dárek. Celou kolekci Sovy naleznete ZDE.