Párty brčka
159,00

Párty brčka

Párty brčka posunou vaši párty na úplně jiný level! 48 jedinečných výrazů vám zajistí zábavu při každé situaci. I když se tato britská značka zpočátku uchytila jen na ostrovech, postupně se ale rychle rozšířila do celého světa. Dnes je již světově známá zejména pro svůj design a kreativní pojetí dárkových předmětů. Mezi její nejznámější produkty patří stírací mapy a smartphone projektory.

BRČKA Minnie party
65,00

BRČKA Minnie party

č. 1288984 BRČKA Minnie party Tato sada se skládá ze 6 ks brček s oblíbenou postavičkou u všech holčiček - Minnie. Jsou bílé barvy a mají zelený nebo růžový portrét Minnie. Tyto plastové slámky jsou na konci pružné. Motýlky uzlů malé myšky mají kovový vzhled. Vytvořte krásnou Minnie dekoraci s těmito brčky pro narozeniny vaší dcery! V naší nabídce si vyberete i ostatní dekorace a doplňky pro snadnou kombinaci s touto tématikou.

PEDIGREE Schmackos hovezi 43g 43g
22,50

PEDIGREE Schmackos hovezi 43g 43g

Popis Popis produktu Vlastnosti S čerstvým masem, Neobsahuje umělá barviva ani dochucovadla Doplňkové krmivo pro dospělé psy Skladování a použití Příprava a použití Doporučené dávkování: Psi malých plemen, např. jezevčík, krmte max. 1 tyčinku denně. Psi středních plemen, např. kokršpaněl krmte max. 2 tyčinky denně. Psi velkých plemen, např. labrador, krmte max. 3 tyčinky denně. Prosím, snižte odpovídajícím způsobem množství hlavního krmiva. Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispozici. Skladování Uchovávejte v chladu a suchu.

BANQUET Nápojová láhev 0,6 l zelená
39,00

BANQUET Nápojová láhev 0,6 l zelená

snadná údržbapraktický uzávěrNápojová láhev z kolekce Banquet. Láhev je vyrobena z kvalitního plastu. Láhev je bílá, víčko nabízíme v různých barvách bez možnosti výběru.Materiál: plastRozměry: pr. 7 cm x v. 21, 5 cm objem 600 ml