Párty brčka
159,00

Párty brčka

Párty brčka posunou vaši párty na úplně jiný level! 48 jedinečných výrazů vám zajistí zábavu při každé situaci. I když se tato britská značka zpočátku uchytila jen na ostrovech, postupně se ale rychle rozšířila do celého světa. Dnes je již světově známá zejména pro svůj design a kreativní pojetí dárkových předmětů. Mezi její nejznámější produkty patří stírací mapy a smartphone projektory.

BRČKA Minnie party
65,00

BRČKA Minnie party

č. 1288984 BRČKA Minnie party Tato sada se skládá ze 6 ks brček s oblíbenou postavičkou u všech holčiček - Minnie. Jsou bílé barvy a mají zelený nebo růžový portrét Minnie. Tyto plastové slámky jsou na konci pružné. Motýlky uzlů malé myšky mají kovový vzhled. Vytvořte krásnou Minnie dekoraci s těmito brčky pro narozeniny vaší dcery! V naší nabídce si vyberete i ostatní dekorace a doplňky pro snadnou kombinaci s touto tématikou.

BANQUET Tácky papírové MY PARTY velikost 2
14,00

BANQUET Tácky papírové MY PARTY velikost 2

Jednorázové použití jednorázové použití sada 12 kusů Grilovací sezóna je tady. Nabízíme Vám kvalitní lepenkové papírové tácky, které se budou skvěle hodit jako jednorázové nádobí při grilování, opékaní nebo s sebou na výlety. Sada obsahuje 12 kusů tácků. Materiál: papír Rozměry: 13, 5 x 20, 5 cm

BANQUET Otvírák na nápoje korunkový TINTO 15cm
70,00

BANQUET Otvírák na nápoje korunkový TINTO 15cm

Korunkový otvírák na nápoje TINTO 15 cm nabízí díky svému ergonomickému tvaru maximální komfort při otevírání lahví. Otvírák je vyrobený ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem. Rukojeť je ze speciálního plastu, který má protiskluzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.

Brčka My Little Pony
67,00

Brčka My Little Pony

Brčka My Little Pony Sada obsahuje 8 kusů růžových kloubových brček s motivem My Little Pony. Délka slámky: 24 cm Rozměr obrázku: 5 cm Motiv obrázků se může trochu lišit (dle aktuálních stavů skladů dodavatele)