BANQUET Lis na česnek TINTO 16cm
199,00

BANQUET Lis na česnek TINTO 16cm

Lis na česnek TINTO 16 cm se jistě stane praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni. Lisovací část je vyrobená ze slitinu zinku s pochromovaným povrchem. Ergonomické rukojeti jsou ze speciálního plastu, který má protiskluzovou úpravu. Mřížku lze jednoduše vyčistit. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.

BANQUET Kráječ mini na česnek CULINARIA 16,5 cm
119,00

BANQUET Kráječ mini na česnek CULINARIA 16,5 cm

Ruční kráječ na česnek CULINARIA mini usnadní krájení česneku, silice nedráždí oči. Výška kráječe 16,5 cm, průměr 5,5 cm, plastové tělo, nerezové nože. Před samotným vložením oloupaného česneku do kráječe je dobré překrojit česnek na polovinu, nerezové nože kráječe lépe a rychleji rozporcují na jemno jednotlivé kusy. Kráječ se snadno udržuje.

BANQUET Ruční kráječ na česnek Culinaria mini
99,00

BANQUET Ruční kráječ na česnek Culinaria mini

Snadno naseká česnek najemno bez zbytečného nepořádku ostré nože z nerezusnadno se čistíRuční kráječ na česnek, díky kterému budete mít tuto oblíbenou zeleninu během chvilky nakrájenou zcela najemno. A vůbec vám z něj nenačichnou prsty! Kráječ na česnek se velmi snadno používá, jednoduše se čistí a má praktickou velikost. Kráječ na česnek není vhodný do myčky.Materiál: plast, nerezRozměry: v. 16, 5 x pr. 5, 5 cm

Obědový box - TPW Biela transparentná
172,00

Obědový box - TPW Biela transparentná

TPW LUNCH BOX - CESTOVNÍ OBĚDOVÝ BOXTPW Lunch box je cestovní přepravka pro uchování potravin tak, aby zůstaly čerstvé a od sebe oddělené. S nastavitelnými přepážkami pro uzpůsobení k Vašim potřebám. Lunch box byl vyroben německou manufakturou Buchsteiner® z potravinářského plastu, lze jej mýt v myčce a ohřívat v mikrovlnce.TPW Lunch box v bodech:ideální přepravka pro potraviny a občerstveníkvalitní a nastavitelná konstrukcerozměry: 24 x 20 x 8 cm

BANQUET  Loupač na česnek silikonový CULINARIA Red 13,5 cm
45,00

BANQUET Loupač na česnek silikonový CULINARIA Red 13,5 cm

Silikonový loupač česneku CULINARIA red, rozměry: délka 13,5 cm, průměr 3,5 cm. Česnek zbaví slupky lehkým poválením snadno a rychle, oloupané stroužky česneku jsou během pár vteřin připraveny k dalšímu zpracování. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.