Tommee Tippee Lžičky Basic 6m+ 6 ks
65,00

Tommee Tippee Lžičky Basic 6m+ 6 ks

Tommee Tippee Lžičky Basic jsou dobrým pomocníkem při krmení vašeho děťátka. Jejich údržba je velice snadná. Můžete je mýt ručně nebo v myčce. Neobsahují bisfenol. Výsledek: Určené pro pohodlné krmení Vhodné do myčky Použití: Lžičky umývejte ručně v teplé mýdlové vodě nebo v horním koši myčky. Nepoužívejte agresivní mycí prostředky. Pravidelně lžičky kontrolujte a při poškození jej vyhoďte. POŽADOVANOU BARVU UVEĎTE DO POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE.

Baby Nova Dětské lžičky 5 ks
75,00

Baby Nova Dětské lžičky 5 ks

BABY NOVA Dětská lžička je ideální pomůckou pro první krmení. Dítě se pomocí lžičky, která je lehká a dobře uchopitelná, snadněji naučí jíst samostatně. Lžičku můžete čistit běžnými saponátovými přípravky rozpuštěnými v teplé vodě nebo v myčce na nádobí. Není určena na hraní. Výsledek: Ideální pomůcka pro první krmení Snadno uchopitelná Snadná údržba Použití: Před každým použitím zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného na lžičce. Po použití umyjte v teplé vodě s nezávadným saponátem nebo v myčce. Nelze sterilizovat.

FINO Plastové lžičky  12 ks
25,50

FINO Plastové lžičky 12 ks

Popis Chystáte-li se na piknik, nebo rodinnou hostinu v kruhu rodiny a přátel, nemůžete si pro tuto příležitost nechat ujít správné jídlo. Ale kromě toho potřebujete také příbory, které vám umožňují jíst předem zabalené jídlo. Jednorázové příbory jsou ideálním řešením při venkovních setkáních. Lžíce Jan Niezbędny je nejen hygienická a praktická, ale i vysoce odolná. Jsou lehké a malé, takže se vejdou do piknikového koše a jsou lehce skladovatelné. …

Mam Feeding Spoons & Cover 6m+ lžičky 2 ks
145,00

Mam Feeding Spoons & Cover 6m+ lžičky 2 ks

Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích: 1. fáze - dlouhá lžička, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček a lze ji držet společně; 2. fáze – krátká široká lžička navržena pro malé dětské ruce – ideální pro samostatné držení. Špičky lžiček jsou citlivé na teplo: Mění barvu, když je pokrm příliš horký. Ochranný kryt je kompaktní a díky dvěma přihrádkám udržuje hygienicky oddělenou čistou a použitou lžičku. Varianty: holka, kluk, neutrální

Ocílka APETIT 29 cm
50,00

Ocílka APETIT 29 cm

Ocílka APETIT o celkové délce 29 cm je vyrobena z pozinkované uhlíkové oceli. Délka čepele je 19 cm, tvar ocílky zajišťuje maximální účinek při použití. Ergonomické držadlo je vyrobeno z odolného plastu (PP) v černé barvě.