Hadice plynová MORA PR HAB 100 připojovací 1m
399,00

Hadice plynová MORA PR HAB 100 připojovací 1m

Pokud potřebujete připojit sporák k plynovému přívodu, budete potřebovat připojovací plynovou hadici. Jedna z nich, přímo od výrobce sporáků, je Mora PR Hab 100. Kombinace plynových spotřebičů MORA spolu s připojovací hadicí MORA vytvoří dokonalý komfort a bezpečnost vaší kuchyně. Hadice je dlouhá 1 metr a je dodávána v bílé barvě. Hadice je ohebná, proto se nemusíte bát jejího přetrhnutí.

Gardena připojovací krabice
368,00

Gardena připojovací krabice

Krabice k propojení vodovodního kohoutku ke Gardena systému. Svrchní víko je precizně zapuštěné, takže nijak nebrání při sekání zahrady či chůzi okolo. Gardena připojovací krabice v sobě skrývá i odnímatelné sítko proti usazení nečistot v případě, že ji máte v danou chvíli otevřenou.

Připojovací sada Premium
240,00

Připojovací sada Premium

Připojovací sada k připojení zahradních hadic na zahradní čerpadla, domácí automaty na vodu a domácí vodárny. Pro snadné spojení a dokonalé propojení hadice a čerpadla.

MALYS-GROUP BC5 - Vitrína vertikální 60A BRICO
2 390,00

MALYS-GROUP BC5 - Vitrína vertikální 60A BRICO

Rozměry: Šířka 60cm Výška 108cm Hloubka 34cm Dostupné barvy: Dub Sonoma / Bílý lesk  Dub Sanremo / Hnědý lesk - hlavní fotografie Dodatečné informace: LED osvětlení za příplatek. K výběru čtyři barvy nebo osvětlení RGB (16 barev + ovládání). Čela jsou zakončena ozdobnými rytinami. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému BRICO:

Vertikální zahrada
939,00

Vertikální zahrada

Vertikální zahrada je úžasný nápad pro ozdobení stěn pomocí květin a bylinek. Sada sestává z pevného plastu, se dvěma nástavci pro připevnění na zeď o rozměru 17x2,5x49v cm a s 6 květináčky se zásobníkem na vodu o rozměru 15x17x12v cm. Snadno se sestavuje, květináčky se dají umístit různým způsobem. Se šroubky a hmoždinkami.

Vertikální větrák
1 729,00

Vertikální větrák

Vertikální větrák se 3 rychlostmi proudění vzduchu a automatickým otáčením. Z plastu. 220 V, 50 Hzm 40 W. Měří 79v cm, spodní část měří průměr 22 cm.